Zielona Nowa – powstaje komfortowe osiedle w Zielonej Górze (WIZUALIZACJE)

0
6523
Osiedle Zielona Nowa/ fot. materiały inwestora

Przy ul. Nowej w Jędrzychowie powstaje nowe osiedle Zielona Nowa. Coś dla siebie znajdą zarówno single, pary jak i rodziny. A dla zainteresowanych kawalerkami inwestor przygotował promocję. Dzięki zaoszczędzonym pieniądzom będzie można urządzić wymarzone mieszkanie.

Mniej zapłacisz za kawalerkę i wyremontujesz mieszkanie

Kawalerka na os. Zielona Nowa
Kawalerka na os. Zielona Nowa/ fot. materiały prasowe

Prawie 30 tys. złotych możemy zyskać na wykończenie mieszkania zakupując jedną z kawalerek, które aktualnie są w promocji. Inwestor obniża bowiem cenę mieszkania ze 184 tys. do 158 tys. zł. – Promocja dotyczy lokali 31,6 mkw, a cena promocyjna wynosi 5 tys. zł/mkw. Będą to kawalerki na II piętrze. Promocja obejmuje trzy takie lokale – informuje inwestor, firma DOMBUD Zachód (zobacz przykładowe mieszkanie: Kawalerka w promocji). 

Czynsz nieco ponad 200 zł

Z całą pewnością zaletą takiej kawalerki będą koszty utrzymania. Czynsz bowiem wyniesie ok. 230 zł (wraz z opłatą za ogrzewanie, wodę i śmieci, liczony dla dwóch osób). Na kawalerkę składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym (27,26 mkw ) i łazienka (3,82 mkw). Mieszkania są bardzo ustawne a ogromnym atutem są duże okna, przez które będzie wpadało sporo dziennego, naturalnego światła. – Dodatkowo istnieje możliwość przypisania komórki lokatorskiej i miejsca postojowego – informuje inwestor. W ofercie znajdziemy także kawalerki (35,65 mkw) z ogródkiem o wielkości 24,51 mkw zlokalizowane na parterze (Zobacz więcej: Kawalerka z ogródkiem). Mieszkania są realizowane w wysokim standardzie: posiadają m.in. logotermy, dobrej jakości okna (profil veka perfectline, trzy szyby).

Piękna okolica z doskonałym dojazdem do centrum miasta

Zielona Nowa to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w pięknej, zacisznej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduje się park i las, gdzie mieszkańcy mogą wypoczywać i aktywnie spędzać czas. Dodatkowo lokalizacja osiedla pozwala na szybki wyjazd z miasta w dowolnym kierunku, dzięki dobrej komunikacji z drogą krajową. Inwestor zaplanował tutaj także skwery zieleni, place zabaw. – Nowa inwestycja to połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i unikatowej pod względem krajobrazowym lokalizacji osiedla – wyjaśnia inwestor.

Mieszkania 2-3 pokojowe i lokale z ogródkiem

mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem – Osiedle Zielona Nowa/ fot. ZielonaNews.pl

Mieszkania są zlokalizowane na nowym, funkcjonalnych osiedlu złożonym z 6 budynków trzyklatkowych.  Obiekty są niewysokie, bo zaledwie dwupiętrowe, co da mieszkańcom duże poczucie komfortu i spokoju. Apartamentowce są wykonane w nowoczesnym stylu. W ofercie znajdziemy także lokale 2-3 pokojowe o metrażu od 31,33 do 68 mkw (Sprawdź szczegóły: Mieszkania Zielona Nowa) . Niektóre z nich mają do dyspozycji ogródek.  – Atutem lokali mieszkalnych ulokowanych na parterze jest możliwość korzystania z terenu zielonego, który w odniesieniu do poszczególnych mieszkań stanowi odrębne, przynależne do nich przestrzenie z pasami zieleni, do indywidualnego zagospodarowania przez klientów – wyjaśnia inwestor (sprawdź: Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem). Mieszkańcy nowego osiedla będą mogli liczyć także na takie udogodnienia jak miejsca parkingowe czy przestronne balkony. Inwestycja jest w trakcie realizacji, a pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w styczniu 2021 roku. Zapoznaj się ze szczegółami oferty: Zielona Nowa w Zielonej Górze.

Zobaczcie wizualizacje nowego osiedla Zielona Nowa! 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here