Zielona Góra startuje w konkursie na najbardziej ukwiecone miasto

0
290
fot. Mirosław Materek

Kwiatów ci u nas dostatek. To z pewnością widać gołym okiem. Wystarczy spacer po deptaku albo objazd po kilku miejskich rondach. Zmiana w porównaniu do roku ubiegłego jest widoczna. Zatem czemu nie wystartować w plebiscycie na najbardziej ukwiecone miasto? I czemu nie wygrać?

Terra Flower Power – tak się nazywa plebiscyt na najbardziej ukwiecone miasto. Konkurs jest organizowany już po raz siódmy. Głosować można od 1 sierpnia do 22 sierpnia. Póki co na Zieloną Górę zagłosowano tylko 80 razy. A w ubiegłym roku wszystkich oddanych w plebiscycie głosów (na wszystkie zgłoszone miasta) było ponad 85 tys. Czasu do końca głosowania jest jeszcze sporo, a “kliknąć” w plebiscycie na nasze miasto można raz na 24 godziny. Jeśli uważacie, że nasze miasto pięknie wygląda, to zagłosujcie!  (Zagłosuj na Zieloną Górę)

To już siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. – Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza wspólna, miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddano niemal 200 tys. głosów! – wyjaśniają organizatorzy.

Nagrody główne dla miast:

1. Wieża kwiatowa H2000 + pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral

2. Donica kwiatowa Gianto 180 Sito (lub Gianto 180 Tablo) + pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral

3. Donica kwiatowa Gianto 120 Classic + pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral

Nagroda specjalna:

– prezentacja zwycięskiego miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2019 rok

– prezentacja zwycięskiego miasta w magazynie branżowym Lider Biznesu

– zaproszenie do udziału w gali wręczenia nagród dla trzech zwycięskich miast

Zielona Góra

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here