W centrum dystrybucyjnym potrzeba nawet setki osób do pracy. Trwa rekrutacja

11
11182
fot. Fiege

Firma Fiege otworzyła swój oddział w Zielonej Górze. Teraz poszukuje rąk do pracy. W najbliższym czasie zatrudni nawet 100 osób, a docelowo 300.

Fiege rekrutuje. Potrzebne setki osób do pracy

Obecnie prowadzona jest rekrutacja głównie na stanowiska magazynowe, przede wszystkim dla Pań, ale nie tylko. – Jest to praca zarówno dotycząca przepakowywania zwróconej odzieży, obuwia i dodatków, jak również lekkich prac magazynowych, takich jak rozładunek, załadunek, skanowanie produktów, czy dostarczanie materiałów do pakowania – wyjaśniła nam Aneta Oreńczak, specjalista ds. personalnych z firmy Fiege. Żeby rozpocząć swoją karierę w firmy Fiege wystarczy chęć do pracy i zaangażowanie. – My przeszkolimy pracowników, więc wszystkiego można się nauczyć. Ale jest to praca stojąca, dlatego osoby chętne do podjęcia zatrudnienia, nie mogą mieć przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania takiej pracy. Mile widziana jest również podstawowa umiejętność obsługi komputera – informuje Oreńczak. System pracy jest dwuzmianowy: od godz. 6.00 do godz. 14.00 i od godz. 14.00 do godz. 22.00. – Ale w przyszłości planujemy przejście na trzy zmiany – wyjaśnia pani Aneta. A zainteresowanych ofertami pracy odsyła do strony Fiege (tutaj znajdziecie aktualne oferty pracy).

Co oferuje pracownikom firma Fiege?

Firma Fiege oferuje umowę o pracę, zasadnicze wynagrodzenie plus premię. – Premia uzależniona jest od wyników pracy i może stanowić nawet 20 procent pensji. Stąd też pensja może oscylować od 2400 zł brutto do 2880 zł brutto – informuje Oreńczak. Ale co najważniejsze jest możliwość awansu, zwłaszcza dla osób, które zostaną zatrudnione w pierwszych naborach. – Jesteśmy zwolennikami rekrutacji wewnętrznych, czyli jeśli w trakcie pojawią się potrzeby zwiększania zasobów między innymi na kontrolerów jakości czy liderów zespołów magazynowych, to w pierwszej kolejności wybieramy spośród osób zatrudnionych już w firmie – tłumaczy pani Aneta.

Firma Fiege proponuje także pakiet dodatków, takich jak bony świąteczna w okresie Bożego Narodzenia, paczki dla dzieci, grupowe ubezpieczenie na życie. A od marca będzie darmowa opieka medyczna. Będą obywały się także zajęcia z języka angielskiego dla osób, które by chciały podszkolić swoje umiejętności (więcej o rekrutacji czytaj niżej).

Kontakt w sprawie rekrutacji w Fiege

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie Fiege, w zakładce kariera. Zainteresowane osoby mogą się kontaktować pod adresem: rekrutacja@fiege.pl, lub telefonicznie:  tel. 601470215, tel. 695 476 554.

PODZIEL SIĘ

11 KOMENTARZE

  1. Ta sam praca po stronie Niemiec trzeba dojechać ok 130 km od ZG i płacą 10euro za godzinę. Można pracować nawet 1 dzień w tygodniu. Ludzie jeżdżą na 2- 3 dni w tygodniu i kasa całkiem inna. A u nas śmiech na sali takie wynagrodzenie i jeszcze 2 lub 3 zmiany.

  2. Spożywczy “owad w kropki” płaci za 2017 nagrody roczne żeby utrzymać pracowników.
    Obecnie podstawa u nich to 3000zł brutto. (ponad 2100zł netto).

  3. Witam, za takie pieniądze to można leżę w łóżku, 2000zl? To śmiech na sali co to jest 2000zl na 30 dni?? Wychodzi na dzień 75zl jakoś i weź tu przeżyj. Ja rozumiem że w biurze nie ma już miejsc bo jak płacą od 6 tys w górę to zostały stanowiska dla roboli za 2tys. Ale niestety bez roboli nie ma biur. Mieszkam w ZG i miasto nie jest tanie żeby żyć za 2 tys. Gdzie wydatki prąd gaz woda śmieci rachunki jakieś kino czy kolacja zastanówcie się zanim zechcecie pracować za 2 tys

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here