Powstanie nowa grupa przedszkolna w ZE nr 10 (WIDEO)

0
558
fot. ZielonaNews.pl

Ta umowa pozwala na utworzenie całej grupy, czyli 25 miejsc w Zespole Edukacyjnym nr 10 w Zielonej Górze – mówił dziś Porycki. A dyrektor Zespołu Edukacyjnego podkreślała: Jestem bardzo zadowolona, bo dzięki tym środkom możemy powiększyć i wzbogacić naszą bazę dydaktyczną – mówiła dzisiaj  Monika Świątkowska, dyrektorka Zespołu Edukacyjnego nr 10.
Kilkaset tysięcy złotych dla przedszkola w Zielonej Górze

Ponad 400 tys. zł trafi do Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Energetyków – W ramach tej umowy 350 tys. zł stanowi dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego natomiast wkład własny miasta Zielona Góra wynosi ponad 60 tys. zł – mówił dziś Łukasz Porycki.

Na co zostaną wydane pieniądze?
Pieniądze zostaną przeznaczane na wyposażenie, sprzęt multimedialny, a także pomoce dydaktyczne. – To jest na utworzenie kolejnej, dziewiątej już grupy, w przedszkolu nr 19 w Zielonej Górze. Te środki będą na  wynagrodzenie dla nauczycieli i dla pomocy nauczyciela, na doskonalenia nauczycieli, na pomoce dydaktyczne, jak również na nowe meble do tej grupy. Pomoce dydaktyczne są świetne, takie których normalnie nie nie moglibyśmy kupić. A najistotniejsze jest magiczny dywan i magiczna ściana – mówiła dzisiaj M. Świątkowska. A Ł. Porycki podkreślał, że jest to jedno z najnowocześniejszych przedszkoli w Zielonej Górze. Zobaczcie poniżej wideo z przedszkola i konferencji prasowej.
 

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here