Reklama
Reklama
Reklama
niedziela, 7 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaMiejskieZGK: To, co wydarzyło się przy ul. Wrocławskiej, to absolutna bezmyślność

ZGK: To, co wydarzyło się przy ul. Wrocławskiej, to absolutna bezmyślność

Cztery drzewa zostały zniszczone przy ul. Wrocławskiej. O sprawie poinformował Zakład Gospodarki Komunalnej, który zapowiada zgłoszenie incydentu na policję i apeluje do mieszkańców o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Jak informuje ZGK, pracownicy są zszokowani tym, co zastali na miejscu. Zniszczone zostały cztery drzewa, które rosły przy ulicy Wrocławskiej i były częścią miejskiej zieleni.

– To absolutna bezmyślność – przekazuje ZGK w swoim komunikacie.

Sprawa zostanie zgłoszona policji. Zakład prosi również mieszkańców o kontakt, jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia lub posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy.

Osoby, które mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy, proszone są o kontakt z ZGK poprzez wiadomość prywatną.

Źródło: Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj