Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaKryminalneZderzenie dwóch osobówek zarejestrowały kamery monitoringu (WIDEO)

Zderzenie dwóch osobówek zarejestrowały kamery monitoringu (WIDEO)

W Zielonej Górze na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Westerplatte i Ułańskiej doprowadził kierujący samochodem marki lexus doprowadził do zderzenia z mercedesem. – Przebieg zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu, a dzięki temu nagraniu, nie było wątpliwości jak do tego zdarzenia doszło i kto jest za nie odpowiedzialny – informuje policja. 

Zderzenie lexusa i mercedesa w Zielonej Górze

Pomimo niezbyt dużego natężenia ruchu i stosunkowo dobrej widoczności, kierujący lexusem 20-latek nie zachował należytej ostrożności, nie upewnił się czy może bezpiecznie wykonać manewr skrętu w lewo i wjechał wprost pod nadjeżdżającego mercedesa – informuje policja.

Auto uderzyło w barierki

Jak wyjaśnia policja 20-latek spowodował niebezpieczeństwo dla przewożonej na przednim siedzeniu pasażerki. – Siła uderzenia nie była na szczęście duża, ale auto uderzyło jeszcze w barierki oddzielające chodnik od jezdni. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. 20-letni sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 5000 zł, a na jego konto trafiło dodatkowo jeszcze 10 punktów karnych – tłumaczy policja.

Zobaczcie zdarzenie, które zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj