Zatrzymany sprawca zabójstwa w Ochli

1
2588

8 czerwca br. w godzinach popołudniowych, na terenie zielonogórskiej Ochli, w obrębie jednego z gospodarstw  ujawniono zwłoki mężczyzny z obrażeniami głowy- . Przeprowadzone na miejscu zdarzenia pod kierunkiem prokuratora czynności śledcze jednoznacznie wskazywały, że zgon mężczyzny nastąpił w wyniku działania innych osób (osoby) – informuje Zbigniew Fąfera, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze poinformował o zatrzymaniu mężczyzny – mieszkańca zielonogórskiej Ochli, któremu wczoraj (niedziela) prokurator przedstawił zarzut dokonania zbrodni pozbawienia życia innego mężczyzny, który był także mieszkańcem Ochli. – Wczoraj również na polecenie prokuratora przeprowadzona została sekcja zwłok zmarłego. Stwierdzone przez biegłego patomorfologa obrażenia, głównie głowy korespondują z wynikami przeprowadzonych na miejscu zbrodni ustaleniami.
Dzisiaj zostanie skierowany wniosek do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego na okres 3 m-cy – poinformował rzecznik prokuratury.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here