Zatrzymany przez zielonogórskich policjantów z dużą ilością narkotyków

0
777
fot. KMP Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci z Zespołu Wywiadowców zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. – Zatrzymanie było efektem żmudnej pracy dochodzeniowo śledczej policjantów zwalczających przestępczość narkotykową. Zebrany w sprawie materiał dowodowy doprowadził do przedstawienia mężczyźnie zarzutów, za które grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji.
40-latek z dużą ilością narkotyków

Dobre rozpoznanie przestępczego środowiska, doświadczenie i skuteczna praca śledcza, pozwoliły na zatrzymanie 40-letniego mężczyzny z dużą ilością narkotyków. – Funkcjonariusze Zespołu Wywiadowców z zielonogórskiej komendy miejskiej współpracujący z policjantami zwalczającymi przestępczość narkotykową zatrzymali w minioną niedzielę mężczyznę, u którego w domu po przeszukaniu znaleźli 110 gramów marihuany, a także środki psychotropowe – informuje M. Stanisławska.

Był wcześniej notowany
Zatrzymany 40-latek jest znany policjantom i był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. – Tym razem przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za to przestępstwo według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora mężczyznę objęto policyjnym dozorem – wyjaśnia rzeczniczka policji.
Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here