Zapalą znicze pod filharmonią by wspomnieć Pawła Adamowicza

3
598
Światełko dla Pawła Adamowicza - zielonogórzanie zgromadzili się by pamięć tragicznie zmarłego prezydenta (14 stycznia 2019 rok)/fot. ZielonaNews.pl
W czwartek, 14 stycznia, KOD organizuje akcję zapalenia zniczy. Jest to formą upamiętnienia wydarzeń z tragicznego finału WOŚP w 2019 roku, kiedy został zamordowany prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Akcję zaplanowano w godzinach od 17.00 do 19.00.Akcja zapalenia zniczy pod filharmonią
Zielonogórski KOD zachęca do zapalenia zniczy pod filharmonią. 14 stycznia wyjdźmy i zapalmy światła, ustawiając je w kształt serca, podobnie jak dwa lata temu. Niech symbolizują naszą solidarność i nadzieję, że dobro zwycięży – informuje KOD. Przypomina także o reżimie sanitarnym. – Pamiętajmy też o tym, że mamy czas pandemii. Prosimy o zakładanie maseczek i utrzymanie dystansu społecznego – tłumaczy.

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Nie wiedziałem, że oni jeszcze istnieją.
    Sama inicjatywa, jak najbardziej słuszna, ale żeby komuniści spotykali się, po to żeby dobro zwyciężyło. Niezłe fikołki to życie płata.

  2. Uszy serem sobie chyba zatkali jak Neuman mówił o Adamowiczu, że ma “Twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach”.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here