Prezydent i radni po raz kolejny obdarują kobiety słodkościami

2
592
fot. Urząd Miasta
Zamiast kwiatka, czekoladka – tak dzień kobiet chce uczcić prezydent i radni klubu Zielona Razem. Zapewniają, że słodkości nie zabraknie i zapraszają na wspólny poczęstunek.

Czekoladka zamiast kwiatka

To już druga odsłona słodkiej akcji przygotowanej specjalnie dla naszych pięknych zielonogórskich Pań.  Tak jak w zeszłym roku Janusz Kubicki, prezydent miasta, wraz z radnymi klubu Zielona Razem zaskoczą was nie tylko słodkimi niespodziankami. To będzie wyjątkowy dzień z czekoladkami i babeczkami przygotowanymi przez cukierników zielonogórskiej palmiarni – informuje urząd miasta.  I zaprasza na poczęstunek 8 marca w Dzień Kobiet w godz. 15.00-16.00. – Przy gorącej kawie i zielonej herbacie, czekoladka i babeczki będą smakować wyśmienicie. A podane przez Prezydenta Miasta Zielona Góra z pewnością będą wyjątkowym prezentem. Mamy nadzieję, że nasza akcja „Czekoladka zamiast kwiatka” ponownie wywoła uśmiech na twarzach wszystkich Pań, które w tym dniu będą z Nami. Zapraszamy! – zachęca urząd miasta.

Czy w tym roku też będzie manifestacja?

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku (a był to rok wyborczy) pomysł prezydenta i radnych był przez niektórych odebrany jako chwyt wyborczy. Wówczas Joanna Liddane, prezes ZTUM i jedna z liderek Ruchu Miejskiego Zielona Góra, protestowała: Chcę drzew, nie cukru. Mówiła wówczas dla ZielonaNews.pl, że zastanawiała się, czy to rozdawanie słodyczy, nie jest przykrywką do tego, co złego się dzieje w mieście z drzewami. – Czy to nie jest zasładzanie rzeczywistości, która jest nieciekawa w mieście, jeśli chodzi o zieleń? – mówiła. Pytała także, ile i kto zapłacił za babeczki? (czytaj więcej: Kto i za ile kupił babeczki?) Czy w tym roku powtórzy się happening? (czytaj więcej: Chcę drzew, nie cukru).

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Rozumiem że “niepełnosprawny” zapłaci ze swoich pieniędzy za te “czekoladki ” bo jeśli nie to znaczy że zapłacą mieszkańcy miasta a “10 %” błyśnie .

  2. Myślę, że to będzie w ramach promocji Palmiarni, a prezydent narzekał nie tak dawno na swoje niskie zarobki, to może jego radni go trochę poratują i wyciągną chociaż po grubszym banknocie w portfela.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here