Zamiast galerii Ramzes jest galeria Pod Topolami. Co się zmieni? (WIZUALIZACJE)

Jak się zmieni galeria na deptaku?

1
1279

Galerię, która znajduje się na deptaku, znaną pod nazwą Ramzes czekają zmiany. Na początku lipca spółka Fide wzięła ją pod swoje skrzydła. A w listopadzie zmieniła nazwę na Pod Topolami. Ale na tym nie koniec. Już zaplanowano kompleksowy remont. Ma ruszyć na początku roku. Galeria prawdopodobnie zostanie zamknięta w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Co się zmieni?

Galeria Pod Topolami ma być nowoczesna

– Będzie kompleksowy remont elewacji, która ma być w kolorach szarości. Zostaną także wymienione okna, ogrzewanie, klimatyzacja. Galeria zostanie rozbudowana o ten kawałek, gdzie teraz jest ogródek restauracji Zjedz Go – wyjąsnił nam Michał Kowalonek, dyrektor galerii. Sporo zmieni się także w środki. Schody w galerii będą w innym miejscu, podobnie jak windy. Remont ma pójść sprawnie, bo naraz będzie pracowało kilka ekip.

Jakie marki będą w galerii?

Nie są znane jeszcze marki, które się tu pojawią. Wiadomo jednak, że na pewno będzie drogeria, restauracja, kawiarnia, bank, sklep sportowy i sklepy odzieżowe, fryzjer i kosmetyczka. – Być może będzie także sala zabaw. Jest taki pomysł, ale jeszcze nie ma chętnych by ten pomysł zrealizować – wyjaśnił M. Kowalonek. Jak planuje właściciel galeria miałaby ruszyć w pierwszym półroczu przyszłego roku.

Więcej informacji znajdziecie na www.zielonanews.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here