Zajęcia z fotografii w Zielonej Górze. Zapisy ruszyły!

0
678
Zajęcia z fotografii w Zielonej Górze
fot. Paweł Janczaruk

Niebawem wystartują zajęcia z fotografii w Zielonej Górze. Fotograficzna Fabryczna zachęca do udziału. – Startujemy we wrześniu. Zainteresowanych fotografią zapraszamy na cykliczne zajęcia praktyczne i teoretyczne. Zajęcia prowadzimy dla dwóch grup: podstawowej oraz zaawansowanej – informuje Paweł Janczaruk, zielonogórski fotograf.

Zajęcia z fotografii w Zielonej Górze

Na zajęciach można dowiedzieć się więcej o swojej fotografii. Jak poprawić kompozycję zdjęcia, ale też jak poradzić sobie w różnych warunkach fotograficznych. Można dowiedzieć się co zrobić żeby zdjęcia były lepsze pod względem technicznym, ale również jak uniknąć banału w fotografii. – Dużo uwagi poświęcamy ukierunkowaniu, patrzeniu i myśleniu fotograficznemu. Dodatkowo zajęcia grupy podstawowej obejmuje naukę posługiwania się cyfrowymi aparatami fotograficznymi, a zaawansowanej pracę w studio fotograficznym – informuje P. Janczaruk.

Zapisy na zajęcia

Spotkania/zajęcia prowadzą: Paweł Janczaruk /Związek Polskich Artystów Fotografików i Artysta Fotoklubu RP/ i Marek Lalko /wykładowca Uniwersytetu Zielonogórskiego/. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu w poniedziałki w godzinach 18.00 – 20.00. Zapisy i dodatkowe pytania prosimy kierować na 601584764@interia.pl, lub telefonicznie 601 58 47 64. W ramach pracowni uczestnicy będą mają również indywidualny dostęp do studia fotograficznego. – Planujemy również organizację kilku jednodniowych plenerów fotograficznych. Na zajęciach będziemy zapoznawać uczestników z nowymi i starymi technologiami i technikami. Będziemy przeprowadzać różnego rodzaju ćwiczenia, będziemy też zadawać zadania – a to wszystko w celu żeby lepiej i sprawniej fotografowali. Planujemy również organizację wystawy zdjęć uczestników zajęć – informuje Janczaruk.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here