Zaginął 28-letni Jakub. Policja prosi o pomoc

0
281

Policjanci prowadzą poszukiwania 28-latka, który wyszedł z domu w poniedziałek (4 czerwca) i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. W przypadku jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Lubsku lub na nr 112.

W poniedziałek (4 czerwca) około godz. 20:00 28-letni JAKUB NICPOŃ wyszedł z domu w miejscowości Jabłoniec (gmina Jasień) i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Ubrany był w buty sportowe koloru czarnego, krótkie spodenki typu moro, koszulkę na ramiączkach koloru pomarańczowego.

Znaki charakterystyczne: mężczyzna posiada tatuaż na prawej stronie szyi “czaszka”, tatuaż na łydce na lewej nodze, tatuaż na całej długości lewej ręki, a także tatuaż na klatce piersiowej. Ostatni raz był widziany w poniedziałek (4 czerwca) na stacji paliw w Jasieniu ok. godz. 21:00.

W przypadku jakichkolwiek informacji o możliwym miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Lubsku na numer telefonu 68 476-35-11 lub numer alarmowy 112.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here