Yerba Mate Green naturalna poprawa samopoczucia!

0
193

Zastanawiasz się czy ostrokrzew paragwajski, rosnący w samym sercu Południowej Ameryki, można porównać do herbaty? W pewnym sensie można – ale trzeba pamiętać, że to są dwie różne rośliny (ilex paraguariensis i camellia sinensis). Nie każdy gatunek yerba mate smakuje i działa podobnie, jak herbata. Te najbardziej popularne, mocne i dymne yerby to zupełnie inna historia i najbliżej im do czarnej (może nawet czarnej wędzonej – lapsang souchong). Natomiast świeższe gatunki yerba mate – choćby zielone, brazylijskie i niektóre pochodzące z Argentyny – można usytuować w bliskim sąsiedztwie smakowym zielonej herbaty. Sproszkowana yerba chimarrao przypomina trochę herbatę matcha, choć jest znacznie mocniejsza w działaniu. A Yerba Mate Green – to mocna wersja klasycznej, zielonej herbaty. I o niej właśnie będzie mowa – to rodzaj yerby, który zadowoli zarówno koneserów wyrazistych herbacianych smaków, jak i szukających łagodniejszych gatunków samej yerba mate.

Yerba Mate Green – zielona i świeża

Yerba Mate Green pochodzi z brazylijskich, ekologicznych plantacji. Ma świeży smak, delikatnie mineralny posmak, subtelnie uwalniającą się goryczkę – tak typową dla ostrokrzewu paragwajskiego. Lekko trawiasty, nasączony słońcem aromat wydobywa się z opakowań Mate Green. Yerba ta nie posiada pyłu, dzięki czemu bardzo łatwo się ją pije – można nawet zaparzyć podobnie, jak herbatę (w sitku, dzbanku). Można spotkać różne wersje Yerba Mate Green z pachnącymi ziołami, soczystymi owocami czy funkcjonalnymi mieszankami na konkretne potrzeby (np. przemiana materii, detoks, koncentracja, odświeżenie). Wszystkie gatunki i smaki yerba mate oferuje sklep https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html Wysoka jakość suszu Yerba Mate Green sprzyja także jej porównaniom do zielonej herbaty, choć jest znacznie mocniejsza od herbaty – bowiem poprzez dbałość o organiczność tej yerby otrzymujemy produkt w pełni wartościowy. Posiada maksymalną ilość związków czynnych, witamin i minerałów oraz polifenoli, których dawka jest bardzo zbliżona (a w niektórych wersjach Yerba Mate Green nawet większa) – do zielonej herbaty.

Yerba Mate Green zamiast herbaty?

Yerba Mate Green sprawdzi się, jeśli bardzo lubisz popijać łagodną i pełną rześkości zieloną herbatę, a zarazem… potrzebujesz więcej pobudzenia. Yerba Mate Green zapewni ci przyjemną energetyzacje każdego dnia i uzupełni brakujące mikroelementy, odżywi twój organizm! Spełni tym samym więcej funkcji, niż picie herbaty, będąc przy tym bardzo łagodna smakowo i mocniejsza w kontekście pobudzenia ciała oraz aktywizacji zaspanego umysłu! Sklep internetowy YerbaMarket.com przygotował niespodziankę dla wszystkich czytelników portalu. Na hasło “tekst na zielonanews.pl” wpisane podczas składania zamówienia, do przesyłki zostanie dołączony mały upominek. Zapraszamy serdecznie do wypróbowania energetycznej Yerba Mate Green! 🙂

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here