X-Demon publikuje nagranie z monitoringu z bójki w klubie (WIDEO)

6
5303
fot. Print screen z monitoringu

Klub X-Demon opublikował na swoim fanpage nagranie z monitoringu związane z bójką, która miała miejsce 21 stycznia w lokalu. Pobici mężczyźni uskarżali się, że zostali napadnięci przez ochroniarzy (czytaj więcej: Pokrzywdzeni mężczyźni oskarżyli ochroniarzy o pobicie). Klub z kolei twierdzi, że ochroniarze rozdzielali bijące się grupki gości i dementuje informacje, że ochroniarze nie mają odpowiedniego przeszkolenia publikując odpowiednie zaświadczenia. Teraz  pojawiło się nagranie z monitoringu, które ma pokazać, co naprawdę stało się w lokalu.

X-Demon grozi odebranie koncesji. Klub publikuje nagranie

Przypomnijmy także, że w związki z tym, że klubie dochodzi do częstych bijatyk, policja wystosowała wystosowała pismo do prezydenta (czytaj więcej: Policja chce odebrania koncesji X-Demonowi) by ten odebrał koncesję na sprzedaż alkoholu w tym lokalu. Aż 62 procent naszych Czytelników w przeprowadzonej przez nas sondzie opowiedziało się za tym, że tak właśnie powinno się stać. Klub przekonuje, że wielokrotnie prosił policję by ta postawiła radiowóz przed lokalem, co wpłynęłoby na bezpieczeństwo. Właściciel tłumaczy także, że przy tak dużej liczbie gości (ok. 200 tys. osób rocznie), 93 zdarzenia, to znikomy odsetek zajść z użyciem siły.

Cała Prawda – część II

💣MONITORING💣Co naprawdę wydarzyło się w nocy z 20/21 stycznia 2018 r.?

Publié par X-Demon – Zielona Góra sur mardi 6 février 2018

 

Poniżej filmik, w którym Klub X-Demon publikuje swoją interpretację zdarzeń, do których doszło 21 stycznia.

Cała Prawda – cześć 1

⚠️NEWS⚠️Co naprawdę zdarzyło się w nocy 21 STYCZNIA 2018 ⁉️ Opowiadamy o zajściu, które jest na ustach wszystkich ‼️

Publié par X-Demon – Zielona Góra sur vendredi 2 février 2018

 

PODZIEL SIĘ

6 KOMENTARZE

  1. Nie prywatnej tańcbudy tylko terenu przy tańcbudzie . To tak samo jak policja powinna częściej patrolować inne miejsca podwyższonego ryzyka w piątkowe i sobotnie wieczory/nocy – typu rynek, deptak. Tam również sa inne prywatne tańcbudy baranku ciekawski

  2. A dlatego że jest dla obywateli którzy zostawiają tam swoje pieniądze, między innymi na wypłaty dla milicji

  3. A co z poprzednimi pobiciami w waszym klubie np skatowanie 23 latka na sali?.Pokażcie monitoring z tego i wielu innych bestialskich napadach waszych nie wyżytych goryli na ludzi.Ludzie poszukajcie w google ile pobić było już w tym klubie.Niestety ofiary nie miały siły przebicia by coś z tym zrobić.A wy właściciele,kierownicy i menagerowie zastanówcie się jak powinna wyglądać ochrona w lokalu.

  4. Klub przekonuje, że wielokrotnie prosił policję by ta postawiła radiowóz przed lokalem… Uczymy się Normalnie ze zrozumieniem czytać !

  5. Przecież to nie jest pierwszy raz w tym klubie . Dlaczego właściciele na to pozwalają a później proszą o szanse ?! Wszyscy wszystko pod dywan zamiatają i udają ze nie ma problemu ,większość wie co tam ochrona wyprawia .Prwnie nie wszyscy ale jest tam paru takich co im mózg odebrało , chociażby na tym filmiku widać kim jest ostatni pan który podchodzi do grupki mężczyzn ,przecież to ich ochroniarz a pan w białej koszuli kolega ochroniarza a ten następny który cały czas podbiega i laduje z partyzanta to kolejny koleś po fachu .Problem jest i to duży .Czas tam zrobić porządek bo dojdzie do tragedii a panowie którym mózg odebrało ,udają świętych i tak charytatywnie działają na rzech chłopaka na wózku niech pomyślą ze to oni na ten wózek ludzi sadzają swoją tępota . A tacy swieci tak się udzielają . zNiech lepiej te swoje emocje na tym swoim ringu uwalniają

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here