Wznawia działalność Mobilny Punkt Szczepień na UZ

4
191
Obraz autorstwa Freepik

Uniwersytet Zielonogórski poinformował, że wznowił działalność Mobilny Punkt Szczepień. – Można zaszczepić się w każdy poniedziałek, czwartek i piątek w godz. 15.00 – 18.00 – informuje UZ.

Punkt szczepień mieści się przy ul. Prof. Z. Szafrana 4a (Kampus A) – obok budynku Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii UZ. Więcej informacji i kontakt z punktem szczepień pod nr tel. 888 345 666. Jak informuje UZ szczepienia będą się odbywać jedynie szczepionką mRNA o składzie dostosowanym do zapewnienia szerszej ochrony przeciw COVID-19, uwzględniającej wariant Omikron. – Szczepionka jest adaptowaną wersją wyjściowej szczepionki Comirnaty (Pfizer/BioNTech). Została uzupełnione o mRNA dla podwariantu Omicron BA.1. Szczepionka może być podawana jako dawka przypominającą osobom w wieku 12+, które wcześniej zostały zaszczepione co najmniej w schemacie podstawowym – informuje UZ.

 

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Depopulcja ma wiele twarzy… a ta w białych kitlach i rękawiczkach! 🙁
    Sprawdźcie ilość zgonów na świecie po eksperymentalnym preparacie za którego nikt nie bierze odpowiedzialności
    P.S. Jak nie kijem to pałką! Nie dajcie się również nabrać na medialną propagandę rzekomego zagrożenia skażeniem radioaktywnym… nierząd już Nam pokazał jak o nas dba i są sygnały od niezależnych laboratoriów, że tabletkach jodku potasu wykryto grafen, rtęć oraz nieznaną substancję chemiczną…
    oczywiście wybór pozostawiam każdemu z osobna.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here