Wypadek na S3. Policja ustala przyczyny zdarzenia i przestrzega kierowców (ZDJĘCIA)

0
1595
fot. Lubuska Policja

Zielonogórscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek (5 lipca) około godziny 11 na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Zieloną Górą, a Nową Solą.
Wypadek na S3

– W tym zdarzeniu drogowym rannych zostało sześcioro dzieci, a jedna z poszkodowanych, 12-letnia dziewczynka, w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego niebezpiecznego zdarzenia drogowego. – informuje zielonogórska policja.

Wakacje – więcej wypadków na drodze
Sezon wakacyjny to czas zwiększonego ruchu na drogach i niestety także dużej liczby zdarzeń drogowych, do których dochodzi z różnych przyczyn: przekraczania dopuszczalnej prędkości, wymuszania pierwszeństwa przejazdu, nieuwagi i roztargnienia czy jazdy po alkoholu. – Niestety pomimo, że wakacje dopiero się rozpoczęły, zdarzeń codziennie przybywa w zastraszającym tempie. Policjanci w tym czasie podejmują różne działania, które są skierowane na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, ale takie działania mogą przynieść pożądany efekt tylko wtedy, gdy kierowcy zrozumieją, że pośpiech i brawura za kierownicą nie powinny iść w parze – informuje policja. I prosi o rozwagę i ostrożność za kierownicą, a ku przestrodze dla wszystkich kierujących aktualizują codziennie mapę wypadków drogowych.

fot. Lubuska Policja

fot. Lubuska Policja

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here