Wybierz swoje nowe okulary z Joanną Brodzik w KODANO Optyk!

0
255
fot. materiały prasowe

Nadejście wiosny to świetna okazja do odświeżenia swojego stylu. Pomogą nam w tym niebanalne dodatki, między innymi dobrze dobrane okulary. Zbliżający się sezon wiosenny oferuje wiele ciekawych trendów, które warto wziąć pod uwagę. Wraz z pojawieniem się dłuższych i cieplejszych dni ściągamy powoli zimowe okrycia i zastępujemy je wiosennymi, lżejszymi ubraniami pełnymi kolorów. Zmiana okularów to doskonały sposób na wprowadzenie nowych akcentów do swojej garderoby i podkreślenie stylu.

Okulary dobrane przez aktorkę? Tylko w KODANO Optyk!

Świadomość odnośnie mody okularowej ciągle rośnie. Okulary nie służą już tylko do poprawy widzenia, ale stały się częścią naszego stylu. Dobrze dobrane okulary pozwalają czuć się swobodnie na co dzień i podkreślają naszą urodę. W salonie KODANO Optyk klienci mogą liczyć na pomoc profesjonalnych doradców w dopasowaniu opraw, a w najbliższą sobotę, tj. 25.02, osoby, które odwiedzą sklep w galerii Focus Mall będą miały możliwość wybrania swoich nowych okularów z aktorką Joanną Brodzik! Ambasadorka marki KODANO chętnie spotka się z klientami salonu i z radością pomoże w dopasowaniu odpowiednich oprawek każdej zainteresowanej osobie, a także podzieli się własnymi odczuciami związanymi z noszeniem okularów.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie?

Rok 2023 będzie rokiem pastelowych barw i również w modzie okularowej będzie to zauważalne. Już w ubiegłym roku te odcienie nieśmiało wchodziły do naszych szaf, ale w tym roku zdecydowanie wyjdą na pierwszy plan. Pudrowe i stonowane kolory nie są zarezerwowane wyłącznie dla ubrań. Warto postawić na takie wariacje także w modzie okularowej!

fot. materiały prasowe


W salonach KODANO Optyk nie zabraknie modeli wpisujących się w aktualne trendy. Do wyboru okulary takich marek jak: Dolce & Gabbana, Versace, Ray-Ban, Marie Bocquel, czy Loretto. Bez wątpienia każdy znajdzie tam idealne dla siebie okulary w atrakcyjnej cenie. Nie bez znaczenia jest fakt, że w salonach KODANO Optyk można aktualnie kupić
dowolne oprawki okularowe tylko za 1zł! Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie.

Promocja trwa od 13.02 do 04.03.2023 roku i obowiązuje przy zakupie kompletnych okularów korekcyjnych (soczewki okularowe + oprawki).

Polska sieć salonów optycznych KODANO Optyk

Sieć KODANO Optyk to prawie 70 salonów w całej Polsce oraz sklep internetowy KODANO.pl. Każdy klient może tam liczyć na profesjonalną pomoc w doborze okularów, soczewek kontaktowych i akcesoriów. Salony posiadają również gabinety, w których wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści wykonują badanie wzroku zainteresowanym osobom.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here