Wybierasz się do zoo we Wrocławiu? Sprawdź hostel w okolicy!

0
89
hostel blisko zoo wroclaw
fot. materiały prasowe

Hostel we Wrocławiu blisko zoo i opłata noclegowa mniejsza niż 60 złotych? W Trzech Kolorach jest to możliwe, a im dłużej przebywasz w obiekcie, tym mniej płacisz! Świetna lokalizacja, wyremontowane wnętrza i dostęp do niezbędnych w czasie pobytu poza domem sprzętów i urządzeń wybierane są przede wszystkim przez turystów, studentów oraz pracowników firm budowlanych. Sprawdź ofertę!

Czy hostel we Wrocławiu przy zoo to dobry pomysł dla turystów odwiedzających miasto?

W Trzech Kolorach, czyli hostelu we Wrocławiu niedaleko zoo, skupiamy się na łączeniu komfortowych warunków pobytowych z atrakcyjnymi cenami dobowymi. Po remoncie starej kamiennicy przy ulicy Sienkiewicza jesteśmy w stanie przyjmować nawet 97 osób w blisko 30 kompleksowo wyposażonych pokojach. Oferta Trzech Kolorów jest szczególnie przyjazna turystom, którzy bez zbędnych wydatków na poruszanie się po mieście mają dostęp do najbardziej atrakcyjnych miejsc we Wrocławiu. Z naszego obiektu do słynnego wrocławskiego zoo są zaledwie dwa kilometry, które z powodzeniem można pokonać spacerem. Wewnątrz zoo znajduje się szczególnie popularne wśród turystów Afrykarium – płacąc za nocleg w Trzech Kolorach mniej niż 60 złotych, można pozwolić sobie na bilety wstępu do niemal każdej atrakcji we Wrocławiu.

Specjalne udogodnienia dla gości

Jako zespół prowadzący obiekt Trzy Kolory rozumiemy potrzeby osób korzystających z naszej oferty. Wiemy, że dzięki bliskości wrocławskiego zoo w obiekcie bardzo często przebywają turyści z małymi dziećmi. W trosce o ich komfortowy pobyt zakazaliśmy palenia papierosów w pokojach, na rzecz specjalnie wyznaczonych palarni. W Trzech Kolorach dysponujemy wnętrzami mogącymi zmieścić nawet 5 osób – wybierająca się na wycieczkę do Wrocławia rodzina z powodzeniem zmieści się w jednym pokoju w czasie swojego pobytu. Pod obiektem znajduje się darmowy parking, z którego w swobodny sposób mogą korzystać nasi goście.

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych hosteli blisko zoo i wrocławskiego centrum jest cena za dobowy pobyt. Trzy Kolory proponują turystom, a także firmom kwaterującym pracowników i studentom niezwykle niskie koszty noclegów, które zaczynają się już od 30 złotych.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here