„Wspomnienia z dawnej pracy” – konkurs dla osób 50+

0
188
fot. materiały prasowe organizatora

Portal Aplikuj.pl organizuje konkurs dla osób 50+ zamieszkujących województwo wielkopolskie i lubuskie, aby podzielili się swoimi wspomnieniami z młodymi ludźmi, którzy mają dopiero przed sobą karierę zawodową.

Jak wyglądała kiedyś praca? Konkurs Aplikuj.pl

Stanowiska pracy bardzo zmieniły się na przestrzeni lat, więc młodemu pokoleniu może być ciężko sobie wyobrazić jak to wszystko wyglądało. Na pewno bardzo chętnie dowiedzieliby się jak wyglądała praca za czasów ich rodziców czy dziadków, bo niektórzy nie mają skąd zaczerpnąć takich informacji. Właśnie dlatego organizujemy konkurs, który będzie idealny by pokazać różnice pomiędzy pracą w czasach PRL, a pracą dzisiaj.

Dla kogo jest konkurs Aplikuj.pl

Portal Aplikuj.pl pragnie zaprosić osoby 50+ zamieszkujące województwo wielkopolskie i lubuskie, aby podzielili się swoimi wspomnieniami z młodymi ludźmi, którzy mają dopiero przed sobą karierę zawodową. Można to zrobić wysyłając do naszej redakcji stare fotografie na dawnym stanowisku pracy.
Spośród swojej kolekcji wybierz maksymalnie 3 fotografie i wypełnij internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie.
W przypadku wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia.

Nagrody w konkursie

Macie szansę na wygranie wspaniałych nagród takich jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety technologiczne i ciekawe książki. Jest to niepowtarzalna okazja do stworzenia czegoś wspaniałego, czym jest galeria pokonkursowa, gdzie będziesz mógł zobaczyć swoje zdjęcia. Nie czekaj i dołącz do zabawy. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 marca 2022r. Baw się z Aplikuj.pl!

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here