Wraca nauczanie stacjonarne dla dzieci klas I-III

1
699
Nabór do szkół i przedszkoli Zielona Góra 2020/2021
fot. ZielonaNews.pl

–  Od 18 stycznia zdecydowaliśmy się na utrzymanie wszystkich dotychczasowych obostrzeń, oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach 1-3 – poinformował rząd.

– Ponowne uruchomienie nauczania stacjonarnego dla klas 1-3 jest decyzją bardzo ważną, bo nauczanie zdalne w najmłodszych grupach jest najmniej efektywne oraz najbardziej uciążliwe dla uczniów, nauczycieli i rodziców – poinformował dzisiaj rząd.

Odbyliśmy szereg konsultacji, w tym z Radą Konsultacyjną ds. Bezpieczeństwa w Edukacji, w której skład wchodzą dyrektorzy wybranych szkół, kuratorzy, eksperci i wirusolodzy. Opracowaliśmy zalecenia i wytyczne do zastosowania dla klas – mówił dziś minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Zasady bezpieczeństwa w etapie odpowiedzialności – przedłużone do 31 stycznia.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Gdyż takie dzieci najbardziej narażone są na indoktrynacje… co im wpoją do głów jako prawdę trudno będzie usunąć do końca życia… szczególnie w dzisiejszych czasach totalnego ogłupiania przez g(ł)ówny nurt. Rodzice dali się ogłupić a co dopiero niewinne dzieci, które wszystko co powie nauczyciel (i inne aftorytety) uważają za prawdę… przecież na naszych oczach pojęcia zmieniają swoje znaczenie! Nowomowa zabija wolność i degraduje społeczeństwo! Małymi kroczkami robią z ludzi posłuszne bioroboty…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here