WOŚP. W Zielonej Górze padł rekord!

1
4316
fot. ZielonaNews.pl

Tuż po północy Filip Grysko, szef zielonogórskiego sztabu WOŚP poinformował na swoim fanpage, że w Zielonej Górze padł rekord. – Piąty raz z rzędu Zielona Góra pobiła rekord w ilości zebranych pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Już wiemy, że przekroczyliśmy kwotę 470 tys. zł nie wliczając walut obcych i pieniędzy z internetowych aukcji – poinformował Gryko.Czy będzie pół miliona złotych?

W zeszłym roku sztab WOŚP w Zielonej Górze zebrano 370 tys. zł. Już wiadomo, że w tym roku będzie więcej. Ile dokładnie przekonamy się za ok. dwa tygodnie, kiedy zakończą się internetowe aukcje. – Być może przekroczymy pół miliona złotych – pisze z nadzieją Gryko.Podziękowania za organizację finału WOŚP

Podziękował także osobom zaangażowanym w organizację finału WOŚP. – Specjalne podziękowania dla wyjątkowego człowieka – Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego. Dziękujemy Tobie przyjacielu WOŚP za okazane serce, zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy i nieocenioną pomoc w załatwieniu miliona spraw, bez których to wszystko by się nie udało. Z całego serca jesteśmy Ci wdzięczni, że byłeś i jesteś z nami! – napisał Gryko na swoim profilu.

KOCHANI MAMY REKORD! ZIELONA GÓRA ZNOWU TO ZROBIŁA! (**UDOSTĘPNIAJCIE!** Niech dobra nowina idzie w świat!)Piąty raz z…

Publiée par Filip Gryko sur Dimanche 12 janvier 2020

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here