Wojtek Mazolewski z “Chaosem Pełnym Idei” w Zielonej Górze

1
133
Chaos pełen idei w Zielonej Górze

Wojtek Mazolewski z „Chaosem Pełnym Idei” i doskonałymi muzykami zagra w Zielonej Górze. Wraz z nim pojawią się goście specjalni: John Porter, Misia Ff, Justyna Święs (The Dum-plings), Piotr Zioła oraz muzycy kwintetu Wojtka: Joanna Duda, Marek Pospieszalski, Oskar Török, Qba Janicki. Takiego koncertu łamiącego muzyczne stereotypy nie było. Podczas koncertu pojawią się nie tylko utwory znane z płyty “Chaos Pełen Idei” ale także kompozycje przygotowane specjalnie na wiosenną trasę. Bilety są jeszcze do nabycia, a w punkcie ABILET.PL przy ul. Zamkowej 7/4a  za drugi bilet zapłacicie 50 procent mniej! 

 

Chaos Pełen Idei w Zielonej Górze

– Lepszej kompilacji tylu pozornie nie pasujących do siebie pomysłów i różniących się od siebie gości, w tym roku u nas nie było – piszą o projekcie recenzenci. Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej: Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

Wolny przepływ dźwięków

30 lat artystycznej kariery Wojtka Mazolewskiego pokazuje, że marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali nie tylko fani w Polsce ale i w Japonii, Kolumbii czy Argentynie. Przez lata zasłużył na miano eksportowej marki polskiej kultury. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.

 

Wojtek Mazolewski nową płytą zatytułowaną “Chaos Pełen Idei” po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. „Chaos Pełen Idei” to płyta pełna muzycznych niespodzianek gdzie jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hiphopem. Styl nie ma znaczenia – liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swój zespół tak by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, porozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła. “Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia bo muzyka to głos wolności… o tym jest ta płyta” – podsumowuje Wojtek. Singlem promującym płytę „Chaos Pełen Idei” jest utwór „Organizmy Piękne” w którym gościnnie udzieliła się Justyna Święs z zespołu The Dumplings.

Miejsce:
Filharmonia Zielonogórska,
Plac Powstańców Wielkopolskich 10
65 – 075 Zielona Góra

Data i godzina:
13.05.2017 godzina 19:00

BILETY:
109zł

KUP ONLINE:
https://abilet.pl/impreza/wojtek-mazolewski-i-goscie-john-porter-ania-rusowicz-justyna-swies-piotr-ziola-3569

https://www.kupbilecik.pl/impreza-17166-wojtek.mazolewski..chaos.pelen.idei.zielona.gora.html

oraz w:
ABILET.PL ul. Zamkowa 7/4a / tel. (0) 68 324 47 74  —-> W tym punkcie za drugi bilet zapłacić 50 procent mniej! 
MUZ-ART Bileteria al. Niepodległości 12 / tel. 68 324 63 13

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Chaos to stan ducha wywodzacy sie od aniołów buntu, którzy stali sie obecnie zlem osobwym – zatem szukanie w tej przestrzeni “wartosci” to szukanie własnej zguby na wieki, czli na zawsze.
    Nie ma zbawienia bez Chrystusa, ktory jest sam w sobie antytezą chaosu, bowiem jest Krolem uporzadkowanej Milosci!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here