Winobranie 2017. Program na poniedziałek

0
1563
Winobranie
fot. Mirosław Materek

Winobranie 2017. Dzień trzeci – program na poniedziałek 4 września. Sprawdź, jakie atrakcje czekają dziś na gości Winobrania. (TUTAJ ZNAJDZIECIE PROGRAM NA WTOREK)

Winobranie 2017. Program na poniedziałek

SCENA WINOBRANIOWA

19.00 – Koncert Mrozu

SCENA MIASTECZKA WINIARSKIEGO

12.00 – 15.00 – Studio Winobraniowe Radia Zielona Góra

15.00 – 15.20 – Pokaz Szkoły Tańca Towarzyskiego Jolanty Bechyne B-ART.
15.30 – 16. 45 – Pokaz Centrum Metamorfoz

17.30 – 18.30 Koncert zespołu Yellow

19.15 – 20.15 Koncert zespołu Bezsensu, rock alternatywny

21.00 – 22.00 Koncert Natalii Lubrano, rytmiczne neo-soul po koncercie do godz. 24.00 – Dyskoteka Dorosłego Człowieka z Tomaszem Oszmiańskim i Pawłem Bamse Jakubowskim

IMPREZY SPORTOWE
godz. 12.00 – XIX Winobraniowy Turniej Piłki Ręcznej (Gimnazjum nr 2 ul. Św. Cyryla i Metodego 9, organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus”, www.spartakuszg.pl)

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

10.00 – 17.00 – „Winobraniowy Kiermasz Książek”
(przed gmachem WiMBP, organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, al. Wojska Polskiego 9, www.wimbp.zgora.pl)

11.00 – 15.00 „Index na Winobraniu”
w programie: Strefa Gaming Retro (gry komputerowe, konkursy), Strefa Atrakcji (pokazy kulinarne, porady dietetyków, wykłady o zdrowym odżywianiu, atrakcje dla dzieci), Strefa Koncertowa (recital Andrieja Kotina) (przed budynkiem Lubuskiego Teatru, al. Niepodległości 3/5, organizator: Akademickie Radio Index 96FM, www.index.zgora.pl)

17.45 Seans filmowy „33 minuty w Zielonej Górze czyli w połowie drogi” w reżyserii Tomasza Łupaka, komedia muzyczna (Kino Newa, ul. Kazimierza Wielkiego 21, bilety w cenie 5 zł do nabycia na pół godziny przed seansem)

20.30 „Gadające Winogronko” mapping – multimedialna instalacja artystów z grupy Water Concept (Plac Powstańców Wielkopolskich, godziny pokazów: 20.30, 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00, 23.30, 24.00)

MIASTECZKO WINIARSKIE 

10.00–21.00 – Prezentacje winnic: „Bachusowe Pole” (Wilkanów), „Cantina” (Mozów k. Sulechowa), „Folwark Pszczew” (Pszczew), „Equus” (Zabór), „Gostchorze” (Krosno Odrzańskie), „Ingrid” (Łaz), „Jakubów” (Jakubów), „Julia” (Stary Kisielin-Zielona Góra) „Katarzyna” (Grodzisk Wlkp.), „Kinga” (Stara Wieś k. Nowej Soli), „Krucza” (Buchałów), „Marcus” (Sterków k. Nowogrodu Bobrzańskiego), „Miłosz” (Łaz), „Mozów” (Mozów k. Sulechowa), „Na Leśnej Polanie” (Proczki k. Zaboru), „Pasieka Dziki Miód” (Dargomyśl), „Pod Lubuskim Słońcem” (Łaski k. Przełaz), „Saint Vincent” (Borów Wielki), „Senator” (Niedoradz), „Stara Winna Góra” (Górzykowo), „Trojan” (Zabór), „U Michała” (Zielona Góra), Vae Soli” (Łaz), „Żelazny” (Zabór) oraz Restauracja Palmiarnia i Zielonogórskie Stowarzyszenie Winiarskie

Oprócz tego codziennie odbywają się rejsy galarami (impreza biletowana), prezentacje winnic przy ratuszu, lunapark i wystawy. Szczegóły znajdziecie OFICJALNY PROGRAM WINOBRANIA

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here