Winne Wzgórze ogrodzone. Trwa przebudowa (ZDJĘCIA)

0
569

W ubiegłą środę na teren przy palmiarni wjechały roboty budowlane, a niedługo później wielka siatka otoczyła Winne Wzgórza z każdej strony. Do maja 2018 to miejsce ma się zmienić nie do poznania.

Nowe Winne Wzgórza

W rozmowie z nami Piotr Idzikowski, z-ca dyrektora w firmy Exalo Drilling. S.A. poinformował, że w pierwszym etapie przebudowy Winnych Wzgórz, zostanie zabezpieczony cały teren przy palmiarni, wraz z drzewami.
Następnie będą prace związane z rozbiórką istniejących nawierzchni, ścieżek komunikacyjnych. Wtedy będziemy przystępować do wykonywania nowych nawierzchni – powiedział P. Idzikowski. Kilkumiesięczne wyłączenie Winnych Wzgórz ma finalnie zaowocować w piękny teren przystosowany do odpoczynku i rekreacji.  Mają powstać tu place zabaw, zbiorniki wodne, fontanny i kaskady, labirynt z żywopłotu, a także letnia kawiarnia, stojaki rowerowe, żagle przeciwsłoneczne, leżaki całoroczne i nowe oświetlenie. Ma być pięknie. A tymczasem zapraszamy do galerii ukazującej pierwsze zmiany zachodzące na terenie przy Palmiarni.

Więcej o przebudowie Winnych Wzgórz Przeczytasz: Co się zmieni na Wzgórzach Winnych?

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here