Wiemy, kiedy będzie otwarcie salonu meblowego Agata

2
6198
fot. materiały prasowe

Już w najbliższy piątek, 28 czerwca zostanie otwarty 27. w Polsce salon sieci Agata S.A. Tym razem mieszkańcy Zielonej Góry będą mieli okazję zainspirować się i odmienić swoje domy dzięki produktom najlepszych polskich i zagranicznych producentów mebli oraz akcesoriów.

Czytaj dalej za reklamą —>Salon ma 12 tys. m2 powierzchni

Nowy salon w Zielonej Górze przy ulicy Sulechowskiej 45 rozpoczęła się w sierpniu
2018 r. i trwała niecały rok. Salon będzie miał blisko 12 tys. m2 powierzchni. Dla porównania, największe salony sieci – zlokalizowane w Katowicach i Warszawie-Targówku mają kolejno ponad 27 tys. m2 i blisko 25 tys. m2.

– Od lat marka Agata S.A. jest wiodącym dystrybutorem mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Dzięki szerokiemu asortymentowi, który zawdzięczamy współpracy z wieloma producentami wierzymy, że każdy w naszych salonach znajdzie coś dla siebie. Wielość aranżacji oraz możliwości doboru np. rodzajów czy stylów mebli i dodatków ma na celu odpowiedzenie na różne potrzeby naszych Klientów. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Zielonej Góry i okolic chętnie będą szukali inspiracji w nowym salonie – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Czytaj dalej za reklamą —>Co znajdziemy w sklepie?

W sklepie znanej sieci meblowej znajdzie się blisko 100 boksów inspiracyjnych
z przykładowymi aranżacjami wnętrz – salonu, pokoju młodzieżowego, jadalni, sypialni czy kuchni. Klienci salonu, bez względu na zapotrzebowanie czy styl, w którym chcą urządzić swoje cztery kąty – znajdą produkty, które spełnią ich oczekiwania. Poza meblami w salonie znajdzie się szeroka oferta dekoracji i akcesoriów do aranżacji domu, na które składają się m.in. lampy, tekstylia, dywany, czy też akcesoria do łazienki, kuchni i jadalni.

Czytaj dalej za reklamą —>Otwarciu nowego salonu Agata towarzyszyć będzie szereg atrakcji. W weekend otwarcia
28-30 czerwca, na odwiedzających będą czekać upominki, a także specjalnie przygotowana gazetka promocyjna z meblami i akcesoriami do aranżacji wnętrz. Klienci w trakcie otwarcia będą również mogli skorzystać z atrakcyjnej promocji: 40 rat 0% ze spłatą po wakacjach albo 100 złotych rabatu za każde wydane 1000 złotych. Dodatkowo rabat 10% na meble kuchenne, który można łączyć z jedną z dwóch powyższych promocji. Promocja trwa od 12 do 30 czerwca 2019 r.
Każdego roku firma Agata S.A. otwiera nowe salony. Poza inwestycjami w Opolu przy ulicy Ozimskiej i teraz – w Zielonej Górze, przedstawiciele marki zapowiadają kolejne przedsięwzięcia.

 Źródło: materiały prasowe

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. A wyjazd na Trasę Północną to skończony jest ? Ktoś pomyślał o tym co się będzie działo w rejonie basenu ? Chaos i korki, ale mac ważniejszy i tandeta od chinoli…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here