Najnowsze wiadomości jako newsletter na WhatsApp

2
8537

Zielona Góra. Najnowsze wiadomości każdego poranka

Nie przegap najnowszych informacji z Zielonej Góry i bądź na bieżąco. Codziennie rano od poniedziałku do piątku rozsyłamy najświeższe wiadomości z miasta do abonamentów ZielonaNews na WhatsApp. Rejestracja do newslettera jest bezpłatna i odbywa się w bardzo prosty sposób. Co ważne, wiadomości wysyłamy raz dziennie do godz. 14.00. Dostaniecie informację na WhatsApp z maksymalnie pięcioma linkami do treści i krótkim opisem. Sami zdecydujecie, co chcecie czytać.

Możesz także napisać do nas na WhatsApp

Dodatkowo każdy z Was będzie mógł się z nami skontaktować za pomocą WhatsApp. Informacje będą tylko widoczne dla naszej redakcji. Możecie wysyłać zdjęcia tego, co się dzieje z miasta (wypadki, imprezy, zniszczone mienie etc.), albo krótką notatkę o wydarzeniu lub czymś co Was zainteresowało, albo o czym chcielibyście się dowiedzieć. Bądźcie z nami w kontakcie i twórzcie inną stronę miasta!

Uruchamianie newslettera zajmuje paręnaście sekund

  1. Pobierz nasz kontakt na telefon
  2. Otwórz pobrany plik
  3. Zapisz nas do swoich kontaktów
  4. Nasz kontakt powinien już być widoczny w kontaktach WhatsApp
  5. Napisz do nas wiadomość o treści „START”
  6. Codziennie rano będziesz otrzymywał skrót aktualnych oraz najważniejszych wydarzeń z miasta wraz z linkiem do pełnego artykułu.

Dziękujemy za korzystanie z newslettera.

*Żeby zrezygnować z Newslettera wystarczy napisać wiadomość o treści „STOP”.

Zrobiliśmy też wideo instruktażowe, w którym możecie zobaczyć jak przebiega proces rejestracji do newslettera:

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Kontakt automatycznie dodaje się w whatsapp jak zapisze w komórce z tej opcji —> Pobierz nasz kontakt na telefon. Proszę również obejrzeć wideo, tam jest przedstawiona „procedura” 😉

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here