Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyprawa po kwiat lotosu – odkryć Tajlandię

3 października 2017 o godzinie 17:00 - 19:00

Każdy człowiek posiada marzenia, lecz nie każdy ma w sobie odwagę by je spełniać. Ekipa w składzie: Bartłomiej Walkowski, Agata Czarna, Karol Czarny, Agnieszka Radczyc, Joanna Sobów, Eliza Filipiak, Aleksandra Barańczak, postanowiła wziąć los we własne ręce i nie czekać na łut szczęścia. Wspólnymi siłami zorganizowała wyprawę na odległy kontynent, aby przeżyć tam niezapomniany obóz harcerski.

Pewnego pięknego, słonecznego dnia, pełni ekscytacji, radości, ale i również strachu przed nieznanym, rozpoczęli przygodę. Wyruszyli na lotnisko, aby po kilkunastu godzinach znaleźć się na upragnionym kawałku Ziemi, który dotychczas był oddalony od nich o jedenaście tysięcy kilometrów. Dla większości z ekipy była to pierwsza podróż na inny kontynent.

Wykorzystali wszystkie dostępne środki transportu – pociągi, autobusy, łodzie, promy, tuk tuki, autostop i oczywiście własne nogi, aby w ciągu trzech tygodni zwiedzic Tajlandię.

O tym jakie przygody przeżyli, czego się nauczyli i jak samemu zorganizować taką wyprawę opowiedzą nam podczas spotkania w Klubie Podróżnika w ramach cyklu ‘Duże podróże za pieniądze nieduże”. Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
3 października 2017
Czas:
17:00 - 19:00
Kategoria:
,

Miejsce

Centrum Nauki Keplera
Ul. J. Dąbrowskiego 14
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/cnkcentrumprzyrodnicze/