Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielkanocny Zielony Targ

19 kwietnia 2019 o godzinie 08:00 - 16:00

Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze i Twój Zielony Targ zapraszają na Wielkanocny Zielony Targ! Spotykamy się w Wielki Piątek 19 kwietnia na terenie Muzeum Etnograficznego w Ochli. Na miejscu spotkacie aż kilkudziesięciu regionalnych producentów i rękodzielników! Zaczynamy o godzinie 8.00.

Co znajdziecie u nas na stołach? Przede wszystkim aromatyczne wędliny, chleby na zakwasie, chrzan i ćwikłę w słoiczkach, zakwas na żur, pyszne twarogi idealne do serników, przepiękne mazurki, wiejskie jaja, śledzie w różnych smakach, ryby wędzone, sery kozie i krowie, miody, soki, kawy, wina, przetwory, domowe ciasta… Wśród pięknego rękodzieła na pewno znajdziecie coś do udekorowania świątecznego stołu.

Będą warsztaty z tworzenia ozdób wielkanocnych, więc śmiało możecie przyjść ze swoimi pociechami i spokojnie zrobić zakupy 🙂
W trakcie będziecie mogli odpocząć z kawą na leżaku, rozpalimy też ognisko.

Dołączajcie do wydarzenia, tutaj będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich szczegółach i o tym, jacy dokładnie wystawcy się pojawią.

Wielkanocny Zielony Targ odbędzie się na terenie Zagrody Kamiennej (przy głównej drodze) w Wielki Piątek 19 kwietnia, w godz. 8.00 – 16.00.

ZAPRASZAJĄ:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Twój Zielony Targ

*****************************************************************************
Projekt jest finansowany ze środków Pomocy Technicznej PROW 2014-2020.

Szczegóły

Data:
19 kwietnia 2019
Czas:
08:00 - 16:00
Wydarzenie kategorie:
, ,

Miejsce

Twój Zielony Targ
Muzealna 5
Ochla,
+ Google Map