Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty “Kosmetyki naturalnie”

6 kwietnia 2019 o godzinie 10:00 - 17:00

Warsztaty „kosmetyki naturalnie” realizowane przez Inicjatywę Sceniczną Fruuu corocznie cieszą się dużą popularnością. Zadanie współfinansowane jest przez Miasto Zielona Góra. W tym roku poprowadzi je znany autorytet w dziedzinie naturalnej kosmetologii – Ewa Ambroży (autorka fun-page pn.: „Chwaściania”).

Program składa się w dwóch części:

I. 10.00 – 13.00 – Maść i mydło. Warsztaty poświęcone przeciwdziałaniu atopowemu zapaleniu skóry, łuszczycy i egzemie. Podczas warsztatów zrobimy maść na AZS lub na łuszczycę, którą zabierzemy ze sobą do domu oraz poznamy zasady wykonywania kremów, czy danej maści, dowiemy się o emulgatorach, ekstraktach ziołowych (rodzaje, sposoby wykonania i pozyskiwania ziół). Na warsztatach będzie też wykład o poszczególnych składnikach używanych do maści na choroby skórne, o diecie, kąpielach i itp. Na warsztatach zrobimy też dedykowane mydło potasowe na AZS lub łuszczyce. Koszt: 60 zł.

II. 13.15 – 17.15 – Kosmetyki. Na warsztatach każdy zrobi dla siebie krem, dedykowany do rodzaju cery. Poznamy sposoby dodawania ziół do kremów, podstawowe emulgatory i naturalne konserwanty. Nauczymy się jak stworzyć własną recepturę kremu. Dodatkowo zrobimy sobie naturalną pastę do zębów. Koszt: 60 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: urszula.kundzik@interia.pl
___Ilość miejsc ograniczona___
W odpowiedzi na maila każdy zgłoszony otrzyma szczegółowe dane do przelewu.

Prosimy bardzo o nie przychodzenie na warsztaty z małymi dziećmi (ze względów organizacyjnych oraz bezpieczeństwa).

Kim jest Inicjatywa Sceniczna Fruuu?
Jesteśmy stowarzyszeniem promującym wszelkie dziedziny artystyczne, z naciskiem na improwizację sceniczną. Istniejemy już od ośmiu lat i w Zielonej Górze zrealizowaliśmy wiele projektów takich jak cykliczne warsztaty improwizacji scenicznej, warsztaty kabaretowe, Lubuskie Warsztaty Improwizacji i Kabaretu, Warsztaty Mydlarskie, Festiwal Improwizacji i Humoru “ImproH” i wiele innych.
Więcej informacji na www.fruuu.pl/

Szczegóły

Data:
6 kwietnia 2019
Czas:
10:00 - 17:00
Kategoria:

Miejsce

Inicjatywa sceniczna FRUUU
Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego
Szafrana Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/improfruuu/