Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stolica Polskiego Kabaretu 2019

23 czerwca 2019 o godzinie 19:30 - 23:00

Stolica Polskiego Kabaretu – Zielona Góra 2019 – realizacja TV POLSAT

23.06.2019 Zielona Góra (godz. 19:45) Amfiteatr im Anny German, ul. Festiwalowa 3
▪️ Informacje i bilety:
www.kabaretowebilety.pl

oraz bezpośrednio tutaj ⤵️
https://kabaretowebilety.pl/zielona-gora-stolica-polskiego-kabaretu-zielona-gora-2019/wydarzenie/1003

—————————————————————————————-
Stolica Polskiego Kabaretu – Zielona Góra 2019 – realizacja TV POLSAT

23 czerwca po raz kolejny ustanowimy Zieloną Górę stolicą polskiego kabaretu. To tutaj w kolebce humoru i mekce artystów powstanie widowisko, które rozsławi Zieloną Górę w całej Polsce.

Tym razem poznamy Zieloną Górę z perspektywy pewnej turystki. Wyposażona w to, co najważniejsze w podróży do stolicy – słoiki od mamy, będzie poszukiwała wszystkich atrybutów miasta stołecznego. Zahaczymy także o historię Zielonej Góry zaczynając już od Średniowiecza i nie pomijając tak ważnej lokalnie historii żużla.

W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Made in China, Kabaret Czesuaf, Kabaret Skeczów Męczących oraz Piotr Bałtroczyk.

Zielonogórskie kabarety połączą siły, aby we wspólnych skeczach i scenkach bawić i śmieszyć widzów w Amfiteatrze i przed telewizorami. Do tego kabarety znane i lubiane w całej Polsce oraz soliści, którzy w pojedynkę potrafią rozbawić najbardziej wymagającego widza. Będzie więc premierowo i niepowtarzalnie. Skecze, których jeszcze nie widzieliście, postacie, które uwielbiacie i atmosfera roześmianego zielonogórskiego amfiteatru.

Skład tego wyjątkowego widowiska został dobrany tak, aby zadowolić każdego. Wśród występujących kabaretów znajdą się te bardziej doświadczone, ze szczytu estradowych rankingów, energetyczni, młodzi wyjadacze rozbawiania i niepodważalne gwiazdy monologów.

Zielona Góra staje się stolicą! Nie przegap tego wydarzenia i bądź wśród najbardziej roześmianych Polaków 23 czerwca w Amfiteatrze im. Anny German.

*Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w wydarzeniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

Szczegóły

Data:
23 czerwca 2019
Czas:
19:30 - 23:00
Kategoria:

Miejsce

Amfiteatr