Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Space® v.3 ✪ Interselection / Exilim / Bartosz ST

21 lipca 2018 o godzinie 21:00 - 23:55

Chodź na spacer i daj się oprowadzić po najgłębszych zakątkach przestrzeni. Bagaż jest zbędny, wystarczy doza wyobraźni oraz gotowość na doświadczenie nieopisanej magii, której nie sposób poznać na co dzień stąpając twardo po gruncie.
Niech ta podróż będzie dla Ciebie swoistą terapią, która pozwoli ci zatopić się i dryfować z echem universum.

Lista FREE do 22:30 / potem 10 PLN / reszta 15 PLN
(listę zamykamy w dniu imprezy o 20:55)

Naszemu spacerowi przewodniczyć będą specjaliści którzy doskonale znają tamtejsze szlaki

Interselection [Poznań] Jak sami o sobię piszą “Interselection to połączenie pasji oraz doświadczenia.” Każdy z nich dysponuje wyszukaną selekcją o czym możecie przekonać się słuchając ich solo pod aliasami Arcode i Inpulzz. We wspólnym graniu, wyszukana muzyka przenika się tworząc kompletną, technicznie solidną całość, która przede wszystkim ma zabierać Was w daleką podróż.

Exilim [Karawana / Września] Urodził się w czasach, w których szaleństwo wydawnicze oficyn Strictly Rythm i Dance Mania osiągało swoje apogeum. Po pierwszych szkolnych zajawkach tenisem stołowym przyszedł czas na muzykę. Stare, klubowe dziady mawiają, że jedno porządne, uwarunkowane pasją i ciekawością wejście w meandry ambitnej muzyki elektronicznej wystarczy by już nigdy z nich nie wyjść. Jednak od 2009 roku Exilim nigdzie się nie wybiera. Pierwsze djskie szlify popełnia we wrzesińskich Czterech Pokojach i jak wielu przed nim, rozpoczyna grając z nośników cyfrowych. Proces kształtowania gustu muzycznego doprowadza go do momentu, w którym ulubione tracki coraz częściej oznaczone są dwoma wyrazami, które u wielu powodują westchnienia rezygnacji – vinyl only. Dziś inne formaty wybranego wydawnictwa nie mają już dla niego znaczenia, a miłość do czarnych płyt pogłębia się z każdym kolejnym setem. Z początkiem przerzucenia się na winyle zbiega się także totalne przejęcie sterów we wspomnianych wcześniej Czterech Pokojach i jak sam kiedyś stwierdził wejście w rolę właściciela, dj’a, promotora, barmana, ochroniarza, szatniarza i sprzątaczki. Wraz z przyjaciółmi ściąga do tej niewielkiej dziupli najbardziej utalentowane postacie polskiego, elektronicznego podwórka. Po nieodżałowanym zamknięciu klubu w 2015 roku jego sety zawierające esencję house, deep i minimal stają się regularnym punktem poznańskich klubów. Z tenisa stołowego pozostało umiłowanie do odbijania muzycznej piłeczki w niekończących się b2b z Vladimirem Kozakovem i Dawidem Sieradzkim, z którymi wspólnie tworzy kolektyw Karawana.

✪ Bartosz ST młodszy adept, lekkim krokiem, śmiało, nie boi się kierować tam gdzie jeszcze nikogo nie było. Szkicuje nowe trasy. Koneser echa.

Szczegóły

Data:
21 lipca 2018
Czas:
21:00 - 23:55
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

OBIEKT
Kazimierza Wielkiego 21
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ObiektKlub/