Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Space® pt.VIII ✪ w/ DAZE, Lepiey

25 maja 2019 o godzinie 21:00 - 23:55

Chodź na spacer i daj się oprowadzić po najgłębszych zakątkach przestrzeni. Bagaż jest zbędny, wystarczy doza wyobraźni oraz gotowość na doświadczenie nieopisanej magii, której nie sposób poznać na co dzień stąpając twardo po gruncie.
Niech ta podróż będzie dla Ciebie swoistą terapią, która pozwoli ci zatopić się i dryfować z echem universum.

To będzie solidny wiosenny specer i nie wiemy gdzie się zagalopujemy, winylowa uczta na TRZY gramofony

DAZE / 12″ Deep House Crew Daze to DJ i promotor z Rzeszowa. Na lokalnej scenie aktywny od 2007. Nieustannie wierny kultywacji płyty winylowej, organizuje imprezy w rodzinnym mieście i uczestniczy w wydarzeniach w południowych regionach kraju. Poza swoim podwórkiem, grywał z zaprzyjaźnionymi selekcjonerami w różnych częściach Polski czy festiwalach jak Heineken Open’er, Wooded. W ostatnim czasie dużo uwagi poświęca własnemu projektowi 12″DHC który na światło dzienne wystawia wielu najciekawszych płytowych selektorów z całej Polski związanych z szerokim terminem deephouse. Prawdziwy muzyczny erudyta trzymający rękę na pulsie od lat.

Lepiey [OBIEKT] to również niereformowalny propagator czarnych płyt i undegroundowej muzyki tanecznej. Mimo młodego stażu, szybko stał się silnym elementem rodzimej sceny klubowej, co zawdzięcza zarówno wyjątkowej pasji, jak i totalnemu oddaniu się pracy nad rozwojem didżejskich umiejętności.
Od początku swojej działalności związany z O B I E K T, w którym tworzy m.in. swój słynny Space® – cykl imprez skupiający na kosmicznych wędrówkach i głębokich odpływach.
Jego sety są fuzją wielu gatunków i nie poddają się jednostajnej narracji, a eksploracja charakterystycznej dla lat dziewięćdziesiątych nostalgii, wyraźnie przestrzenne pady oplecione wokół pulsującego groove’u, czy niespodziewane zwroty w kierunku break i electrobeatu sprawiły, że szybko stał się on jednym z ciekawszych selektorów na mapie Zielonej Góry.

✪Drinki w barze mówią że KOSMOS już od wczesnych godzin pomogą odkleić nam się od podłoża, chyba że ktoś wyleje to wtedy będzie trochę trudniej (ale szybko posprzątamy) 🙂

✪deep ✪minimal ✪deephuse ✪micro ✪electro ✪leftfield ✪house ✪techno ✪abstract ✪breakbeat ✪dub ✪romanian ✪ukgarage
Lista FREE do 22:30 / potem 10 PLN / reszta 15 PLN
(listę zamykamy w dniu imprezy o 20:55)

Szczegóły

Data:
25 maja 2019
Czas:
21:00 - 23:55
Kategoria:
,

Miejsce

OBIEKT
Kazimierza Wielkiego 21
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ObiektKlub/