Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sound Sailors`Night feat. Mr.Tick

16 czerwca o godzinie 21:00 - 23:55

16 czerwca na gościnne występy do Zielonej Góry zawitają chłopaki ze szczecińskiej ekipy Sound Sailors.
Tego dnia OBIEKT wypełni się w 100% housowymi brzmieniami w różnych odmianach. Nie zabraknie numerów w klimatach disco, deep oraz lo-fi. Panowie zaprezentują się w lekko okrojonym, dwuosobowym składzie, gdyż tego dnia zabraknie Matikka. Małą niespodzianką będzie za to housowy set w wykonaniu Mr. Ticka, znanego ze swoich występów w ekipie Techników Akcydentalistów.

To połączenie daje pewność, że muzyka będzie stała na naprawdę wysokim poziomie i nikomu nie przyjdzie do głowy podpieranie baru…

Zasady wstępu: *Lista FREE do 22:30, później 10 PLN / Reszta 15 PLN
(listę zamykamy w dniu imprezy o 20:55)

◎ Mr Tick. – stary, vinylowy wymiatacz, którego ogromna kolekcja płyt w niejednym znawcy tematu wzbudziłaby zazdrość. Głównie znany ze swojego zamiłowania do mocniejszego grania, jednakże to chłopak o gołębim sercu i tej nocy rozgrzeje parkiet klimatami od disco do deep house.

◎ Laax – nałogowy zbieracz czarnego złota. Muzycznie mocno zacumowany w housie, chociaż początki były dużo bardziej pokręcone. Muzyka jaką gra ma mocno taneczny charakter, pchający do przodu, niejednokrotnie okraszony wokalami.

◎ Onkalo – Mimo różnicy wieku i doświadczenia za konsoletą, nadrabia braki nietuzinkowymi połączeniami styli i gatunków. Nie przepada za szufladkowaniem swojego grania, wiec stale stara się, aby jego sety były świeże i pełne energii, co motywuje go do poszukiwań odpowiadającym jego wymaganiom numerów .

https://www.facebook.com/SoundSailors/

Zapraszamy!!!

Szczegóły

Data:
16 czerwca
Czas:
21:00 - 23:55
Kategoria:
,

Miejsce

OBIEKT
Kazimierza Wielkiego 21
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ObiektKlub/