Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rodzinna Leśna Gra Terenowa

9 sierpnia 2018 o godzinie 17:00 - 20:00

Zapraszamy 9 sierpnia na rodzinną grę terenową!

Gra odbędzie się w Park Poetów, magicznym zielonym miejscu w sercu miasta. Przy okazji zabawy chcemy zachęcić uczestników do poznania tego przepięknego miejsca.

Podczas gry uczestnicy zamienią się w tropicieli przyrody, będą wykonywać zadania i bawić się z nami poznając las, rośliny i zwierzęta. Trasa zabawy liczy ok. 1 km i znajdować się na niej będzie 8 baz.

Po grze zaprosimy uczestników na piknik, zdrowy słodki poczęstunek i nagrody dla każdej drużyny. W tej grze nie będzie zwycięzców i przegranych, będzie tylko zabawa i przyjemny spacer w rodzinnym gronie.

Drużyny mogą składać się z 2-5 osób (dorośli i dzieci w każdym wieku). Drużynę mogą tworzyć członkowie różnych rodzin.

Drużyna musi mieć swojego lidera, który odpowiada za kontakt z organizatorem oraz opiekuje się swoją drużyną podczas gry.
Wpisowe za udział w grze wynosi 20 zł za drużynę. Wpisowe musi być wpłacone na konto 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 Fundacji LYADA najpóźniej 3 dni po zgłoszeniu drużyny. W tytule przelewu należy wpisać “Rodzinna Gra Terenowa, wpisowe” i podać nazwę drużyny. Kwota ta w całości przeznaczona będzie na zakup wyprawki dla uczestników: kanapki i wodę. Warto więc zabrać ze sobą plecak.

Piknik będzie w formie rodzinnego kocykowania, polecamy więc przybyć na grę ze swoim kocykiem.

Zbierajcie drużynę i rejestrujcie się już teraz! Ahoj przygodo!
Rejestracja: https://lyadafund.eu/gra-rodzinna/

Projekt współfinansowany ze środków urzędu miasta Zielona Góra.

Szczegóły

Data:
9 sierpnia 2018
Czas:
17:00 - 20:00
Kategoria:
,

Miejsce

Park Poetów
Zielona Góra, + Google Map