Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przystanek Ballady Ulicznej

12 czerwca 2019 - 14 czerwca 2019

Zapraszamy w ramach Kozzi Film Festiwal 5. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski w dniach 12-14 czerwca br. na Przystanek Ballady Ulicznej. Jest to konkurs adresowany do artystów ulicznych, zespołów (maksymalnie trzyosobowych), amatorów muzykowania – wszystkich tych, którzy tworzą kochają grać pod gołym niebem. Zgłoś się, przyjdź na zielonogórski deptak do namiotu festiwalowego i zaprezentuj swoje umiejętności przed jury, któremu przewodniczyć będzie znany aktor i zarazem grajek uliczny, Lech Dyblik. Do wygrania bon zakupowy do sklepu muzycznego o wartości 500 zł!

Na zgłoszenia osobiście w sekretariacie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, pocztą na adres Biblioteki (al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra) bądź mailowe (szklanapulapka@biblioteka.zgora.pl) czekamy do 30 maja 2019 roku.

Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu oraz harmonogram występów zostaną ogłoszone 4 czerwca br. na stronie internetowej www.festiwal.norwid.net.pl.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie:
http://festiwal.norwid.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=93:przystanek-ballady-ulicznej-konkurs&catid=10&Itemid=101

Szczegóły

Start:
12 czerwca 2019
Koniec:
14 czerwca 2019
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Deptak
Zielona Góra, + Google Map