Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Premiera “Space Rock Symphony” w Planetarium Wenus

15 lutego 2019 o godzinie 17:00 - 20:00

Planetarium Wenus zaprasza na pierwszą w tym roku premierę pokazu!
15 lutego, dzień po Walentynkach, po raz pierwszy zaprezentujemy „Space Rock Symphony”.
Kiedy patrzysz w niebo w pogodną noc, odczuwasz nieskończoność przestrzeni. Zatracasz się w migoczącym rozgwieżdżonym niebie i odczuwasz niewidzialną atrakcję odległości. Tylko muzyka ma na nas podobny wpływ.
Space Rock Symphony zabierze Cię w podróż, która łączy ze sobą te dwie przyjemności, dzięki czemu wizyta w planetarium okaże się niesamowitą odskocznią od pracy i codziennych obowiązków.
Przeżyj nowoczesną rockową opowieść, w której gitary elektryczne, orkiestra symfoniczna i kosmiczne obrazy łączą się, tworząc szybki show. Daj się zahipnotyzować najpiękniejszymi hitami symfonicznego rocka ostatnich dziesięcioleci. Dzięki dźwiękom zespołów Metallica, The Rolling Stones, Aerosmith, Guns n ‘Roses, Linkin Park i wielu innych rockowych legend, przeniesiemy Cię w jedyne miejsce, które jest bardziej nieograniczone niż wszechświat: nasza własna wyobraźnia.
Oprócz projekcji, dla wszystkich gości, którzy odwiedzą nas tego dnia przygotowaliśmy specjalne, walentynkowe atrakcje. Wśród nich, między innymi, muzyka na żywo w holu Planetarium pomiędzy pokazami, grana przez zespół GILF, czyli Jarosława Gila i Krzysztofa Fiałkę. Zespół zagra przeboje rockowe w akustycznych aranżacjach, m.in. Pink Floyd, Led Zeppelin, Nirvana, Soundgarden. Rozdamy również kwiaty dla zakochanych.
Przygotowaliśmy także specjalny, walentynkowy konkurs dla tych, którzy będą uczestniczyć w premierowych pokazach. Wszyscy chętni otrzymają specjalny kupon konkursowy, na którym będą musieli dokończyć zdanie „Kosmiczna miłość to…”. Jury konkursu wybierze najciekawsze propozycje, których autorzy otrzymają wyjątkowe nagrody, takie jak bon do restauracji Między Nami, Starter do klubu muzycznego One Love, podwójne zaproszenie na masaż do salonu Dotyk-relaksu, dwa dwutygodniowe karnety do siłowni Funfit II Sulechowska 41 i podwójne bilety na koncerty w Zielonogórski Ośrodek Kultury. Dokładny regulamin konkursu znajduje się na naszej stronie internetowej.
Pokazy filmu odbędą się o godz. 17:00, 18:00 oraz 19:00. Bilety można rezerwować na naszej stronie www.planetariumwenus.pl .
Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
15 lutego 2019
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Centrum Nauki Keplera Centrum Przyrodoznawcze
ul. Dąbrowskiego 14
Zielona Góra, 65-119 Polska
+ Google Map
Telefon:
795375102