Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Porypana Panna w Górze Mediów! Spotkanie z Martą Tatką

21 maja 2019 o godzinie 18:00 - 19:30

Drodzy Państwo!
Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych, mediateki Góra Mediów serdecznie zaprasza na spotkanie z Marta Tatka, autorką książki Porypana Panna i bloga www.porypanapanna.pl!

O książce:
Zdarza Ci się czasem, że myśli galopują w Twojej głowie, a ty nie jesteś w stanie ubrać ich w słowa? Być może już nie będzie takiej potrzeby, bo doskonale robi to Porypana Panna. Z jej przemyśleniami identyfikuje się już mnóstwo czytelniczek, które z wypiekami na twarzy oczekują na kolejne wpisy na jej blogu. Teraz jednak, najlepsze cytaty Marty Tatki zostały w końcu zebrane i przelane z wirtualnej rzeczywistości na papier. Książka Porypana Panna to idealna pozycja, która powinna skusić nie tylko stałe czytelniczki bloga. Jest to bowiem książka, która po prostu urzeka swoim humorem, ale także zawartymi w niej prawdami życiowymi, podanymi w niebanalny sposób.

Autorka o sobie:
– Nie jestem pisarką, bardziej myślicielką. Moja percepcja świata, wyobraźnia i fantazje oraz specyficzne poczucie humoru… Ubieram myśli w słowa, dotykam różnych tematów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, a tych którzy jeszcze nie poznali Marty zachęcamy zajrzeć na bloga www.porypanapanna.pl

Spotkanie poprowadzi Sandra Stempniewska

Szczegóły

Data:
21 maja 2019
Czas:
18:00 - 19:30
Kategoria:
,

Miejsce

Góra Mediów
WiMBP
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/GoraMediow/