Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik „Lubuskie w Unii Europejskiej”

1 maja 2018 o godzinie 12:00 - 16:00

Z okazji 14. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego, zaprasza wszystkich mieszkańców regionu na piknik „Lubuskie w Unii Europejskiej”, który odbędzie się 1 maja, w godzinach 12.00 do 16.00 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Nie możesz do Nas dołączyć? Sprawdź relację z pikniku w telewizji oraz internecie!

Uczestnicy pikniku będą mogli skorzystać z całej gamy atrakcji skierowanych głównie do najmłodszych – animacje, konkursy, gry dla dzieci, zabawy sportowe, jazda konna, dmuchana zjeżdżalnia, strefa leżakowania, pieczenie kiełbasek…. a o godzinie 14.00 będzie urodzinowy tort oraz wspólne zdjęcie uczestników pikniku połączone z wypuszczeniem do nieba balonów.

Lubuszanie, którzy nie mogą uczestniczyć w pikniku, będą mogli NA ŻYWO śledzić przebieg wydarzeń! Tramsmisja rozpoczyna się o 12.00 i potrwa do 14.30

Emisja transmisji na żywo w sieci kablowej:

– Horyzont TV Słubice;

– Świebodzin TV;

– TV Regionalna Żary.

Emisja transmisji na żywo na portalu społecznościowym Facebook :

– Horyzont TV Słubice;

– Świebodzin TV;

– TV Regionalna Żary;

– Telewizja Lubuszan Zielona Góra;

– Telewizja Teletop.

Przebieg wydarzeń będzie można też śledzić na stronie lubuskie.pl i na FB Lubuskie. Pokażmy, że Lubuszanie są częścią Zjednoczonej Europy, a Lubuskie jest warte Zachodu!

Szczegóły

Data:
1 maja 2018
Czas:
12:00 - 16:00
Kategoria:
,

Miejsce

WOSIR Drzonków
Olimpijska 20
Drzonków,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/WOSiRdrzonkow/