Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PAKA X SPETE All night long

10 maja 2019 o godzinie 21:00 - 23:55

Dzieci marnotrawne wracają do Zielonej Góry, by zrobić Wam wyjątkowy piątek. Tej nocy w Obiekcie przekonacie się co im w duszy gra – będzie techno i lekkie i ciężkie, i kwaśne i hipnotyczne, i połamane i (w miarę) równe, a na deser zdarzy się pewnie jakiś przebój czy inne elektro. A przede wszystkim będzie solidna, szalona zabawa 😉 I DUŻO.

PAKA aka Paulina [nazwisko nieznane] – wychowanka tajnych djskich kompletów w zielonogórskim Obiekcie (tak tak właśnie tutaj) na szerokie wody wypłynęła w Poznaniu.Ostatni rok idzie jak taran i jak tak dalej pójdzie będzie grac po 2 imprezy dziennie jak niektóre znane djki z zagranicy, ALE DUŻO LEPIEJ, nie tam jakieś cieple kluchy. Gra ciężko, czasem hipnotycznie a czasem -tfu- deepowo, Ale nie boi się wyzwań i pomimo słodkiej buźki do swojej djskiej misji podchodzi ŚMIERTELNIE POWAŻNIE.

https://soundcloud.com/paulina-paka

Spete (LOW Kollektiv / Technokracja) – nie lubi grać wcześnie, bo mało kto dźwiga warmupy w tempie 145BPM (ponadto promotorzy są przerażeni a publiczność myśli, że gra dramenbejsy). Niejeden najtwardszy zawodnik nie podołał na parkiecie przy jego pędzących, połamanych dźwiękach o 7 czy 8 rano. W wersji łagodniejszej potrafi zwolnić tempo albo nawet pograć jakieś szalone elektro ale zazwyczaj konieczne są lejce na liczniku BPM. Ponoć wróżono mu światową karierę ze swoją kapelą, mieli nawet występować na Eurowizji. Na nasze szczęście odmieniło mu się i postanowił zacząć grać techno i ogarniać zajebiste imprezy w poznańskich klubach. Jest członkiem Technokracji i współzałożycielem Low Kollektiv. Jeśli wiecie kto to Perc, Scalameryia, UVB czy Ansome to więcej dodawać nie trzeba.

https://soundcloud.com/spetedj

Szczegóły

Data:
10 maja 2019
Czas:
21:00 - 23:55
Kategoria:

Miejsce

OBIEKT
Kazimierza Wielkiego 21
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ObiektKlub/