Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarte Forum Kulturalne + Warsztaty

20 stycznia o godzinie 18:30 - 21:30

Stowarzyszenie Inicjatywa Sceniczna Fruuu zaprasza na Otwarte Forum Kulturalne!

Ludzie kultury!
Spotkajmy się wspólnie i podyskutujmy, co możemy zrobić w naszym mieście, jakie działania podjąć! Jakich pomysłów jeszcze nie zrealizowaliśmy, a jakie nam się marzą. Poznajmy się lepiej, bo wszyscy wiemy, że na znajomościach opiera się świat.
Forum otwarte jest dla wszystkich ludzi zajmujących się kulturą w organizacjach NGO, instytucjach kulturalnych, bądź też prywatnie.
Na spotkanie obowiązują zapisy. Zapisywać się prosimy na maila: impro.fruuu@onet.pl
W mailu prosimy wpisać imię i nazwisko osoby bądź osób, które się pojawią oraz nazwę instytucji/organizacji, którą reprezentujecie.

Spotkanie otworzymy warsztatami efektywnej komunikacji prowadzonymi przez Patryka Cyplika.

Opis warsztatów:
Rozmawiamy na co dzień. Cały czas. Z tego powodu, że jest to dla nas tak intuicyjne, nie analizujemy tego. Jednak sztuka rozmowy jest nie jest byle czym. To sztuka słuchania i szanowania. To sztuka, której jak każdej innej można się nauczyć. Zapraszamy na to krótkie zderzenie się z niuansami tej dziedziny. Porozmawiajmy – efektywnie.

Po warsztatach zapraszamy do wspólnej dyskusji o kulturze w mieście. Wrócimy do pomysłu wspólnego projektu poruszonego na naszym grudniowym spotkaniu. Poza tym może urosną inne idee!

O prowadzącym warsztaty:
Patryk Cyplik – prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Sceniczna Fruuu. Były tancerz, niedoszły plastyk, prawie muzyk, ale w pełni improwizator teatralny. Człowiek sceny od okresu raczkowania. Trener improwizacji oraz umiejętności miękkich. Zwolennik holistycznego spojrzenia na sztukę.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatywa Sceniczna Fruuu, zaś partnerem i nieocenionym wsparciem Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Szczegóły

Data:
20 stycznia
Czas:
18:30 - 21:30
Kategoria:

Miejsce

Hydro(za)gadka
Festiwalowa 3
Zielona Góra,
+ Google Map