Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oprowadzanie po wystawie „Rachunek z miłości platonicznej”.

13 kwietnia 2019 o godzinie 17:00 - 18:00

OPROWADZANIA PO WYSTAWIE „Rachunek z miłości platonicznej”. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w BWA w Zielonej Górze.

W sobotę 13 kwietnia o godz. 17:00 i w niedzielę 14 kwietnia o godz. 13:00 serdecznie zapraszamy na oprowadzanie po wystawie “Rachunek z miłości platonicznej”. Przewodniczki Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie opowiedzą o kolekcji Instytucji oraz wprowadzą w tematykę prezentowanych prac. Spotkanie kierowane jest do osób dorosłych i będzie okazją do wspólnego namysłu nad podejmowanymi przez artystów zagadnieniami.

poprowadzi: Marta Przasnek, edukatorka, audiodeskruptorka i koordynatorka programu Muzeum Dostępne

Marta Przasnek – historyczka sztuki, uczestniczka programu studiów drugiego stopnia „Między Wschodem a Zachodem – historia kultury i myśli” współprowadzonych przez uniwersytety w Warszawie, Kolonii, Moskwie i Belgradzie. Od września 2015 roku współpracuje z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie prowadzi oprowadzania i warsztaty dla osób dorosłych i koordynuje program Muzeum Dostępne. Od 2013 roku opracowuje również teksty audiodeskrypcji dla Muzeum oraz dla Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.

Szczegóły

Data:
13 kwietnia 2019
Czas:
17:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Galeria BWA
Al. Niepodległości 19
Zielona Góra,
+ Google Map
Telefon:
+48683253726
Strona internetowa:
bwazg.pl