Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Monodram w Hydrozagadce

23 października 2017 o godzinie 19:00 - 20:00

MONODRAM “Mój boski rozwód”
to wzruszająca, pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Teraz na nowo musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, odnaleźć sens życia i szczęście. Po różnych perypetiach udaje się to jej. Jest to tryumf kobiety, która nigdy nie zatraciła nie tylko poczucia humoru, ale i młodzieńczej ciekawości świata, jak i dystansu do siebie i innych. Angela widzi nawet zabawną stronę swoich porażek. Zawsze dowcipna, czasami trochę złośliwa, a zazwyczaj kpiąca z samej siebie. Dlatego jej opowieść to piękna ludzka historia. Tryumf optymizmu i wiary w kolejny lepszy dzień. Wszyscy przecież szukamy miłości i ciepła i nie chcemy żyć samotnie. Angela uświadamia nam, że jest to możliwe.

Krystyna Podleska mieszka w Krakowie, gdzie występuje na deskach Teatru Ludowego oraz STU. Aktorka jest doskonale znana z roli Oli w kultowym filmie “Miś” Stanisława Barei. W lipcu 2016roku ukazała się książka “Dziewczyna Misia” – Krystyna Podleska – barwny, dowcipny, bogato ilustrowany zdjęciami biograficzny wywiad rzeka z aktorką.

Spektakl, po sukcesach w Londynie, grany jest od wielu lat przy pełnej widowni w Teatrze Kamienica, Teatrze Druga Strefa i na scenie Pod Ratuszem (Mała scena Teatru Ludowego) w Krakowie.

WIECZÓR Z MONODRAMEM
Krystyna Podleska
MÓJ BOSKI ROZWÓD
reżyseria: Jerzy Gruza
23 października 2017, godzina 19.00 – SALA HYDRO(ZA)GADKA

Bilet w cenie 20 zł na abilet.pl oraz na godzinę przed spektaklem (tylko w przypadku, jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane)

Szczegóły

Data:
23 października 2017
Czas:
19:00 - 20:00
Kategoria:

Miejsce

Hydro(za)gadka
Festiwalowa 3
Zielona Góra,
+ Google Map