Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LOCAL ALL STARS

7 czerwca 2019 o godzinie 21:00 - 23:55

W piątek 7/06 w murach Obiektu iście mistrzowski skład! Tego dnia będzie absolutnie najlepiej. Tego dnia absolutnie wszyscy gramy dla Oli!

Line-up:

Tanzlife
Id Ensemble
DJ Old Spice
El’mirka
◎ C.L.R.
Violence
Lepiey
◎ Blackbeard
Diskoleptikk

#disco #house #techno #koktajle #tańce
#wartopomagać #budzimyole

Piątek, 7 czerwca, to wspaniała okazja, aby bawiąc się w rytm najlepiej wyselekcjonowanej muzyki klubowej, kosztując przy tym najlepszych drinków w mieście, zrobić dobry uczynek – nie tylko dla siebie 🙂

Wstęp: 10 PLN (all night long)

Dochód z imprezy będzie przekazany na konto Oli Mądry w stowarzyszeniu “Warto jest pomagać” (*)
https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/ola-madry
https://www.facebook.com/BudzimyOle/

Szczegółowe informacje: cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na konto Oli. Oprócz tego w trakcie imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy – w postaci “puszki”, do której będzie można dobrowolnie wrzucić coś więcej. Ponadto, w menu baru pojawią się specjalne (oznaczone) pozycje, z których sprzedaży cały dochód również zasili konto Oli.

Ola jest niesamowitą, pogodną, pełną życia i uśmiechu osobą. Weterynarz z powołania, miłośniczka zwierząt małych i dużych. Ola uwielbia góry, gdyby mogła spędzałaby tam każdą chwilę, zdobywając kolejne szczyty. Jej pasją są również wspinaczka i konie. Jest wspaniałym przyjacielem, prawdziwym i szczerym. Zawsze służy dobrą radą i gotowa jest nieść pomoc, tym którzy jej potrzebują. Ratuje zwierzęta, którym nikt nie daje szans na przeżycie. Tak została właścicielem kotki Szyszki oraz psa Czestera, które czekają na nią w domu. O każde zwierzę walczy do końca. Teraz nadszedł czas, żebyśmy to my zawalczyli o Olę i jej powrót do sprawnego życia.

Wyznaczmy dla Oli nowy szczyt do zdobycia! Ten najważniejszy!

Kilka tygodni temu Ola uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Doznała ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Przeszła trudną operację kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przez miesiąc przebywała na oddziale intensywnej terapii, walcząc o życie i ustabilizowanie czynności życiowych. Ola nie potrafi jeszcze poruszać rękami i nogami samodzielnie. Wszystkiego musi uczyć się od nowa, jak oddychać, jak przełykać, jak mówić, jak poruszać rękami, jak chodzić… Wciąż pozostaje w stanie śpiączki, a kontakt z nią jest bardzo ograniczony.

Aby Ola mogła do nas wrócić potrzebna jest wykwalifikowana pomoc w rehabilitacji i dalszym leczeniu.

Pomóc możesz w każdej chwili również tutaj:
https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/ola-madry

Szczegóły

Data:
7 czerwca 2019
Czas:
21:00 - 23:55
Wydarzenie kategorie:
, ,

Miejsce

OBIEKT
Kazimierza Wielkiego 21
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ObiektKlub/