Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Coria

26 października 2018 o godzinie 20:00 - 22:00

Zapraszamy! Zapraszamy! Tylko u nas Coria!
Zespół wydał w 2014 album “Teoria Splątania” dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek ten został uznany poprzez serwis Heavyrock i jego czytelników za najlepsze Polskie wydawnictwo 2014r. “Teoria Splątania” została również wyróżniona w ogólnopolskiej stacji radiowej i brała udział w plebiscycie na najlepszy Polski krążek 2014r. W Antyradiu wszystkie trzy single “Sen Boga”, “Efuzja” i “Nie Pozwól Mi” wydane na potrzeby promocji albumu znalazły się wielokrotnie na szczycie listy Turbo Top. Zespół wygrał ogólnopolski, wieloetapowy konkurs – festiwalu Life Stage i zagrał przed Soundgarden i Erickiem Claptonem. Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespół to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty. Po 389 dniach od pierwszego wydawnictwa – 20.11.2015 zespół wydał swój drugi album o tytule “Kwestia Czasu” (Metal Mind Productions) . Coria wygrała również pierwszy historyczny plebiscyt na najlepszy zespół Przystanku Żory. Zespół supportował również legendę rocka z Los Angeles zespół Guns’N Roses, Szwecką grupę Europe i grał na festiwalach u boków takich zespołów jak Muse, Papa Roach i Three Days Grace.
Zespół w swojej 5 letniej karierze wydał 2 albumy studyjne, a trzeci “Zwierzę się” ma mieć premierę w październiku 2018r!

Kanał Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCpIFeQYYiGBrIheh4dEJvEg

Facebook
https://www.facebook.com/coriapl/

Oficjalna strona WWW
http://www.zespolcoria.pl/
________________________________________________

Bilety dostępne od 25.09 br

przedsprzedaż 20 zł bilet
w dniu koncertu 30 zł bilet

do nabycia
– w klubie
– online abilet
http://abilet.pl/impreza/coria-4900
________________________________________________

W celu rezerwacji stolika podczas wydarzenia, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537200681.
________________________________________________

#fabryka #koncert #muzykanażywo #Coria #TeoriaSplątania #antyradio #SenBoga #Efuzja #NiePozwólMi #IronMaiden #food #music

Szczegóły

Data:
26 października 2018
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Fabryka
Moniuszki 16
Zielona Góra,
+ Google Map