Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Bartas Szymoniak

25 stycznia 2019 o godzinie 20:00 - 22:00

Bartas Szymoniak – to Artysta kreujący nowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. BEATROCK – to gatunek łączący elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów. Absolwent Wydziału Jazzu AM w Katowicach, laureat “IDOLA”, były frontman grupy Sztywny Pal Azji (2008-2015). Marek Sierocki powiedziął o nim, że tworzy nowy gatunek muzyki, tak samo napisał Onet.pl

Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam (bas, perkusja, trabki, śpiew itd.) a następnie zapętla na tzw looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Tak powstają kompozycje Artysty – człowieka orkiestry. Towarzyszy mu jedynie gitarzysta i wokalista – Michał Parzymięso.

Płyta “Alarm”, nagrana w taki właśnie sposób – jest pierwszą tego typu w Polsce, będącą jednocześnie ilustracją muzyczną do słów najważniejszych poetów pokolenia Kolumbów (wiersze A.Słonimskiego, K.K. Baczyńskiego oraz T.Gajcego). Płyta obok “Powstania” Lao Che i “Jestem przestrzeń ” Moniki Borzym, zaliczana jest obecnie do najważniejszych w tej tematyce. Krążek nominowany został również do nagrody specjalnej “Strażnika Historii”

Podczas koncertu – usłyszymy zapewne legendarny utwór “Kocham Wolność” Chłopców z Placu Broni we własnej aranżacji Artysty, którego premiera miała miejsce w 18. rocznicę śmierci Bogdana Łyszkiewicza – 23.06.2018 r. Utwór przez 13 tygodni znajdował się w czołówce listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jest pierwszym polskim utworem nagranym jedynie za pomocą beatboxu i gitary, który znalazł się na tej liście i dotarł tak wysoko!

Obecnie Artysta przygotowuje nowy materiał którego premiera jesienią 2019 r. //

https://www.youtube.com/watch?v=1GFsRnGGV3w
https://www.youtube.com/watch?v=Sv7h1nQrwNM
https://www.youtube.com/watch?v=OjWuFs8ZYdw
______________________________________________________

Bilety dostępne od 07.01 br

przedsprzedaż 20 zł bilet
w dniu koncertu 25 zł bilet

do nabycia
– w klubie
– online abilet

______________________________________________________

W celu rezerwacji stolika podczas wydarzenia, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537200681.
______________________________________________________

#fabryka #koncert #muzykanażywo #Bartas #Szymoniak #zielonagora #moniuszki #dobregranie #rock #BEATROCK #Idol

Szczegóły

Data:
25 stycznia 2019
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Fabryka
Moniuszki 16
Zielona Góra,
+ Google Map