Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Wielki Bieg “Pokonać raka!”

25 maja 2019 o godzinie 13:00 - 16:00

ZAPISY: https://elektronicznezapisy.pl/event/3889/signup.html
Jedną z najskuteczniejszych metod ograniczenia zachorowań jest edukacja i profilaktyka. Wiedza i zdrowy tryb życia pomagają w zapobieganiu chorobom, również nowotworowym, a stała kontrola zdrowia umożliwia wczesne wykrycie niebezpiecznych zmian i skuteczne leczenie. W związku z tym Koło Naukowe Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Koło Naukowe Onkologii Klinicznej mają zaszczyt zaprosić Państwa na I Wielki Bieg „Pokonać raka!”. Wydarzenie ma wpisywać się w szeroką działalność profilaktyczną, oraz zmobilizować Lubuszan do aktywnego uczestnictwa w tym prozdrowotnym wydarzeniu.
Wpisowe od uczestników zostanie przeznaczone na rozwój chirurgii onkologicznej i onkologii klinicznej w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze.
Kiedy: 25.05.2019 r. (sobota)
Start: 13:00
Trasa: ok. 5 km, Start: Urząd Marszałkowski, meta: Filharmonia Zielonogórska (2 okrążenia)
Link do trasy: https://goo.gl/maps/gN7eG8sVjpH5oaN17
Każdy z uczestników otrzyma oryginalny medal pamiątkowy. Ponadto pod Urzędem Marszałkowskim na specjalnych stanowiskach będą czekali na Państwa przedstawiciele kół naukowych, którzy wyczerpująco odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące profilaktyki nowotworów oraz na specjalnych fantomach będą uczyć samobadania piersi.
Nie bądź obojętny – przyczyń się do walki z rakiem!

Szczegóły

Data:
25 maja 2019
Czas:
13:00 - 16:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Urząd Marszałkowski
Podgórna 7
Zielona Góra,
+ Google Map