Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

EBMASTERS

29 października 2019 o godzinie 18:00 - 21:00

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 29 października 2019 r. o 18:00 w Kawon Piwnica Artystyczna (ul. Zamkowa 5) podczas spotkania EBMASTERS Zielona Góra #5!

Temat przewodni wydarzenia:
Moc candidate experience

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Piotr Sys, Cinkciarz.pl
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Zyta Machnicka, Lightness
“Candidate experience w praktyce”
opis prezentacji wkrótce

3. szczegóły wkrótce 🙂

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Piotr Sys, Cinkciarz.pl
Robi HRy od kilku lat. Zaczynał w sprzedaży, przez co najbliżej mu do podejścia kandydat=klient. Ma opinię naiwnego idealisty i pracusia. Angażuje się w przedsięwzięcia zarówno od strony kreacji jak i realizacji. Były koszykarz, początkujący DJ. Zaangażowany w ojcostwo i SysTeam Adventure – inicjatywę promującą niskobudżetową turystykę. Pedagog po APS, dziś HR Specialist w Cinkciarz.pl. Mocne strony: rekrutacja, on-boarding, EB, eventy.
Cała reszta też, serio 🙂

Zyta Machnicka, Lightness
Od 14 lat w branży HR, jest jedną z pierwszych osób w Polsce wyspecjalizowanych w obszarze employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu oraz pomysłodawczyni i opiekun merytoryczny Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Od 2011 r. prowadzi działalność konsultingową, w ramach której zrealizowała już ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona tytułem „Tygrysa Biznesu” za 2018 r. Współautorka książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” i autorka artykułów z zakresu candidate & employee experience. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij “wezmę udział”) lub wyśłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc ZIELONA GÓRA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Szczegóły

Data:
29 października 2019
Czas:
18:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Kawon, Zielona Góra
Zamkowa 5
Zielona Góra, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.abilet.pl; https://www.facebook.com/Piwnica-Artystyczna-Kawon