Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dynasonic – koncert

25 stycznia o godzinie 19:00 - 22:00

Wydarzenie Nawigacja

Release party debiutanckiej płyty wcale nie debiutujących muzyków.

25.01.2019 w BWA w Zielonej Górze, a dwa dni później także w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się release-party / koncert formacji Dynasonic.
Ich płyta ukazuje się na limitowanym winylu (66 szt.) w Don’t Sit On My Vinyl (sublabel Gusstaff Records) oraz na jeszcze mocniej limitowanej kasecie (34 szt.) w Dym Records.
Po koncercie zapraszamy na pozostanie dłużej, wujek Gusstaff pogra coś z płyt, Mateusz z Dym Rec. zapewne też. Będzie można też zakupić płyty z katalogu Gusstaff Records, Don’t Sit On My Vinyl oraz Dym Records.

Dynasonic powstał w Szczecinie wiosną 2018 roku. Początkowo jako duet perkusisty Mateusza Rychlickiego (m.in. Kristen, Kobieta z Wydm) i basisty Adama Sołtysika (m.in. ex Pogodno). Wkrótce dołączył Mateusz Rosiński – dj i producent z Gorzowa Wielkopolskiego, znany z m.in. jako wrong dial; prowadzi wydawnictwo dym. Na płycie usłyszymy także Marcina Ciupidro (m.in. Metamuzyka, Robotobibok), który dograł partie wibrafonu.
Dub wave. Tak można określić muzykę tria, w której puchnący od basów dub romansuje z retro dźwiękami klasycznego instrumentu i field recordingu. Hipnotyzująca repetytywność w naturalny sposób podpowiada skojarzenia z falami, przy czym eksperymentalna elektronika każe pamiętać, że jeśli już fale, to raczej wzburzone.

fragment pierwszego utworu z płyty “#1”:
https://soundcloud.com/gusstaff/dynasonic-d1-fragment

Szczegóły

Data:
25 stycznia
Czas:
19:00 - 22:00
Kategoria:
,

Miejsce

Galeria BWA
Al. Niepodległości 19
Zielona Góra,
+ Google Map
Telefon:
+48683253726
Strona internetowa:
bwazg.pl