Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CHUC Frazier BAND ★ Bluesowe Noce

12 lipca 2019 o godzinie 20:00 - 23:00

CHUC Frazier BAND – koncert
Lato Muz Wszelakich – Zielona Góra
cykl “Bluesowe Noce”
Data: 12.07.2019, godz.20.00
Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety
bilety: 20 zł do nabycia przed koncertem

Chuc Frazier – gitara, wokal
Helton Santos – gitara basowa
Wojciech Kubiak – gitara
Piotr Langner – perkusja

Cztery przepełnione muzyczną pasją temperamenty, których wspólnym mianownikiem jest miłość do klasycznego bluesa. Muzyka w ich wykonaniu pozwala przenieść się słuchaczom do miejsc, gdzie rodził się blues.

Chuc Frazier – amerykański artysta pochodzący z Houston w Teksasie. Gitarzysta, wokalista, kompozytor, showman, prezentujący swój własny ekspresyjny styl. Na gitarze zaczął grać w wieku 13 lat (jego dziadek, pracując jako pomocnik na ranczu, znalazł pod snopem siana starą gitarę akustyczną, był to pierwszy instrument Chuca!). W wieku 15 lat grał w Houston, Austin, Dallas i okolicznych miejscowościach. Przełomowym momentem w karierze Chuca była współpraca z zespołem legendarnego gitarzysty Sonny’ego Sharrocka. Większość muzyki prezentowanej przez Chucka to jego własne kompozycje, będące połączeniem soulu, bluesa, jazzu, hip-hopu i rocka. Duży wpływ na jego twórczość miał Albert Collins, wspaniały gitarzysta z Teksasu. Nawiązuje również do takich artystów jak Taj Mahal, Howlin Wolf, Prince, Curtis Mayfield i oczywiście Jimi Hendrix. Wszyscy ci muzycy mieli duży wpływ na jego kompozycje. Chuck występował/nagrywał z wieloma znanymi muzykami, między innymi Timem Scottem McConnellem (Ledfoot),Keithem Levene(PIL),Pawłem Mąciwodą (Scorpions), Tedem Parsonsem (Prong) i Madconem.

Wojtek Kubiak – gitarzysta akustyczny i elektryczny, od wielu lat związany z poznańską sceną rockową i bluesową. Współzałożyciel licznych formacji bluesowych, z którymi występował na wielu festiwalach (Rawa Blues, Olsztyńskie Noce Bluesowe itp) oraz w radiu i telewizji. Miał okazję współpracować z takimi wykonawcami jak Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Kupczyk Dr.Blues, Wielka Łódż, Brick House, Last Minute, Wolna Sobota czy Simply Blue.

Helton Santos – basista, gitarzysta oraz producent muzyczny, preferujący style takie jak Funk, Soul, Jazz, Blues, Rock, oraz muzyka Latynoska. Mieszkając w Brazylii brał udział w różnych projektach muzycznych (w Sao Paulo I Rio de Janeiro),dzięki czemu zdobył duże doświadczenie grając ze znakomitymi muzykami. Od 2009 roku mieszka w Polsce. Ostatni pracował jako muzyk
dla Sony Music, w trasie z artystami takimi jak Grzegorz Hyży, Natalia Niemen,Mietek Szcześniak I wielu innych.

Piotr Langner – perkusista, perkusjonalia. Od wielu lat występujący na scenach całego kraju. Współpracował miedzy innymi z takimi artystami jak Jan Kyks Skrzek, Piotr Bukartyk, Sławek Wierzcholski, Dave Ellis(GB), Terry Man(USA), The Cuts, Taraka.

internet:
https://www.facebook.com/chuc.frazier

LMW:
https://www.facebook.com/LatoMuzWszelakich/
www.zok.com.pl

Piekarnia Cichej Kobiety:
https://www.facebook.com/piekarnia.cichejkobiety/
http://cichakobieta.pl/

Szczegóły

Data:
12 lipca 2019
Czas:
20:00 - 23:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Piekarnia Cichej Kobiety
Fabryczna 13
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/piekarnia.cichejkobiety/